Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pomoc w szyfrowaniu/deszyfrowaniu
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
codename
Ponieważ nie znam w ogóle PHP i przyznam szczerze, że nie jestem w stanie zrozumieć tego języka (szybciej przyswajam C# i ASP.Net do zastosowań związanych z internetem) a potrzebuję pewnej rzeczy na zaliczenie.

Potrzebuję skrypt szyfrujący/deszyfrujący dowolnie wprowadzony tekst oraz zapisujący go i odczytujący z pliku.

Przykład:
Wprowadź tekst: [tutaj jakiś tekst w polu tekstowym]
Zaszyfrowany tekst: [tutaj zaszyfrowany tekst który został wprowadzony]

Zapisz do pliku [otwiera się okienko zapisu do pliku]

Ma to działać w dwie strony: wpisujemy coś, szyfrujemy i zapisujemy do pliku, i na odwrót.

Powinien być to formularz w PHP wyświetlajacy się w przeglądarce, 1 algorytm, 4 tryby pracy. Możliwośc wykorzystania jedynie algorytmów: aes, blowfish, gost, mars, rc-6, serpent, tripledes, idea, twofish.

Pomoże ktoś? Proszę ewentualnie o kontakt na gadu: 9292919 lub na maila. Wielkie dzięki.
xbitdesigns
jak cos to mam biblioteke (gotowa funkcje) blowfisha dla php ...
codename
Dzięki, wysłałem już Tobie informację na skrzynkę. Tylko jaki widzisz, nadal pojawia się problem aby teraz tą funkcję zaimplementować aby był to.... formularz z opcją zapisywania do pliku wyświetlajacy się w przeglądarce.

Jeśli możesz, albo ktoś może pomóc jeszcze, to wielkie dzięki.
pyro
czy przypadkiem nie podchodzi to do działu zlecenia i oferty?
codename
Hm... nie zastanawiałem się nad tym, ale.... dobrze, niech bedzie to zlecenie/oferta.

Tak więc myślę, że wszystko opisałem co potrzebuje. Szyfrowanie, deszyfrowanie dowolnego ciągu znaków, wpisujemy tekst do szyfrowania, ponizej wyświetla nam się zaszyfrowany, i wpisujemy tekst zaszyfrowany, poniżej wyświetla nam się rozszyfrowany czyli jakiś radio button chyba musi byc aby mozna bylo wybrać dzialanie. Zapis do pliku (maks 2kB) i odczyt z pliku. Jeden algorytm wskazany i cztery tryby pracy cokolwiek to znaczy. Chce to miec na zasadzie że uruchamia się w przegladarce, chcę pliki i instrukcję jak to odpalic np pod Krasnalem tak aby działalo. Czekam na oferty, ceny...., praca na wczoraj, Gadu: 9292919, lub mail: forpilot@gmail.com tylko poważne propozycje i najlepjej z jakims demo co wykonaliście bo nie chcę zapłacić i zostac bez niczego. Demo nie oznacza że ma działac jak to co potrzebuję ale abym wiedział że coś zrobisz....
xbitdesigns
no, projekt w zasadzie banalny ale niestety nie jestem w stanie pomoc, bo nie mam po prostu czasu.

Biblioteka blowfisha jest zaimplementowana rowniez w phpmyadmin (katalog libraries).

Link do sciagniecia:
http://www.speedyshare.com/258147841.html
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.