Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Moduł do Letno ograniczający maksymalną kwotę zakupów
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
hejkumkejkum
Szukam modułu który umożliwiałby ustawienie maksymalnej kwoty dla danego konta/grupy, do której można dokonać zakupów, kwota ta wyświetlała by się w widocznym miejscu podczas zakupów, od niej odejmowane były by aktualnie dokonane zakupy co informowałoby o pozostałej gotówce. Przy próbie przekroczenia ustawionego limitu pojawiał by się stosowny monit oraz uniemożliwone było by przekroczenie tego limitu. Czy ktoś się z takim rozwiązaniem do Lento już spotkał? Czy jest to trudna rzecz do napisania dla Lento? Wiem, że jest to stosunkowo nowy sklep ale może komuś się o oczy obiło smile.gif Nie śmiem prosić o napisanie tego za darmo chyba, że ktoś bardzo by chciał :-)

Ile kosztowało by napisanie czegoś takiego? Na razie potrzebuje do eksperymentów, a nie do zastosowań komercyjnych, próbuje okiełznąć Lento ale brakuje mi tego typu funkcjonalności jak powyższy limit.
batman
Z tego co się orientuję, to nie ma czegoś takiego w lento, ani w "oryginale", czyli magento. Ostatnio na jednym z for znalazłem info, że jest to funkcjonalność, która zostanie dodana.
Polecam zajrzeć na lento.pl oraz magentocommerce.com.
Sklep opiera się na ZF, więc jeśli znasz ten framework, to z pewnością będziesz potrafił napisać taki moduł. Trochę może być zabawy z szablonami, są nieco zakręcone (kwestia przyzwyczajenia).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.