Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: phpedia.pl wraca!
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > PHPEdia.pl
DeyV
Chciałbym wszystkich poinformować, że po półrocznej przerwie PHPEdia.pl znów jest czynna.

Co prawda jeszcze nie w pełni (z standardowym szablonem, bez paru potrzebnych pluginów) ale zawiera całą dotychczasową bazę wiedzy, i nadal jest rozwijana.

Zapraszam ponownie do korzystania z tej encyklopedii php i przepraszam, że trwało to tak długo...

------
edit:

Zapomniałem poinformować, że podczas odzyskiwania bazy projektu PHPEdia.pl uszkodzone zostało kodowanie.

Spowodowało to wysyp krzaków, z którym musiałem walczyć niemal ręcznie, co jak łatwo się domyślić, przy blisko 1 330 stronach nie było łatwe. Z tego też powodu w wielu miejscach pojawiły się głupie literówki, ć w miejsce ł i inne tego typu.

Większość z nich została już usunięta, ale nadal jeszcze sporo jest do poprawienia, więc nie krępujcie się smile.gif
bregovic
*Poke* coś się z tym projektem dzieje? Pamiętam jeszcze starą PHPedię, fajnie byłoby dać jej należny szacunek. Czy potrzebna jest pomoc? Z chęcią rzuciłbym w kierunku tego projektu trochę czasu. (BTW, dość długo mnie tu nie było, przebaczcie jeśli google nie wypluł wątku o rozwoju projektu.)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.