Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: BasiliX
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
kubatron
Witam sciągnełem sobie skrypt BasiliX z http://www.underpl.org/ i wyskoczył mi komunikat:
Warning: main(/usr/local/basilix/lib/testcookie.class): failed to open stream: No such file or directory in c:usrkrasnalwww4libtestcookie.inc on line 8

Fatal error: main(): Failed opening required '/usr/local/basilix/lib/testcookie.class' (include_path='.') in c:usrkrasnalwww4libtestcookie.inc on line 8

[php:1:5a0ffd6bfd]<?php
/*
+----------------------------------------------------------------------+
| BasiliX - Copyright © 2000-2002 Murat Arslan <arslanm@basilix.org> |
+----------------------------------------------------------------------+
*/

// -----------------------------------------------------------------------
class test_cookie {
function test_cookie() {
// do nothing
}
function do_test($cookie_var, $cookie_sent) {
global $BSX_BASEHREF, $BSX_PHP_EXTENSION;
if(!$cookie_var && $cookie_sent) return false;
if(!$cookie_sent) {
SetCookie("BSX_TestCookie", "Yes");
url_redirect("$BSX_BASEHREF/index" . $BSX_PHP_EXTENSION . "?" . "testCookie=1");
} else {
if(!$cookie_var) return false;
}
return true;
}
}
?>[/php:1:5a0ffd6bfd]
Poprawki już zostały w kilku plikach poprawione ja je poprawiłem bo tez wyskakiwały komunikaty o zle zaincludowane pliki. a w tym kodzie php nieznalazlem include albo require wiec gdzie tu zmienic a mam tak /usr/krasnal/www/4/i tu skrypt

I chciałbym poruszyć też temat o poczcie czyli czy mozna sciągnać skrypt i na www założyć przez mysql i php poczte dla każdego?i czy znacie jakieś skrypty do tego, ten skrypt niby jest do obsługi poczty ale ja chce zeby można było poczte mieć :wink:

I zapytam jeszcze o phpbb mam najprosztszą wersje phpbb i jak zrobić żeby w tytule strony czyli <title></title> było forum cos tam a zeby niebyło napisu koło linków tego samego co w title
essey
Cytat
I zapytam jeszcze o phpbb mam najprosztszą wersje phpbb i jak zrobić żeby w tytule strony czyli <title></title> było forum cos tam a zeby niebyło napisu koło linków tego samego co w title


bardzo proste winksmiley.jpg. wejdz do folderu templatessubSilver (jezeli uzywasz innego themsa, to wejdz odpowiednio do templatestwoj_thems), i tu otwórz plik overall_header.tpl. I teraz 9 linia od góry:
[xml:1:88d1c1d4eb]<title>{SITENAME} :: {PAGE_TITLE}</title>[/xml:1:88d1c1d4eb]
w miejscu "{SITENAME} :: {PAGE_TITLE}" wstaw swój tekst smile.gif

powinno działac.


Pozdrawiam!
kubatron
Thx za to Shadow a co do tego skryptu i jeszcze jedno shadow jak zrobić jak w phpbb jest w profilu wybieranie zdjecia i ono jest kopiowane jak to zrobić żeby kopiowało do folderu tylko tak jak w phpbb wiem ze w pliku usercp_avatar.php ale tam jest tyle kodu ze....
essey
eee nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. mozesz to troche jasniej napisac? smile.gif
kubatron
Więc w phpbb masz Profil a w profilu masz Emblemat i tam podajesz sciezke do zdjecia i ono jest kopiowane do folderu jak takie cos zrobić tylko na przykładzie phpbb, i co do modów w phpbb jak się instaluje.
kubatron
np. ten mod
http://www.phpbb.com/files/mods/PHPBBCode303.mod
i chciałbym zapytać administratorów skąd można sciągnąc mod
ze znacznikami jak na forum
php
Xml
Sql
Code
:wink:
essey
dalej nie wiem o co ci chodzi winksmiley.jpg, ale moze jestem ciezka kapujacy ... ;P


Cytat
i co do modów w phpbb jak się instaluje.

przeciez masz w tym module (http://www.phpbb.com/files/mods/PHPBBCode303.mod) dokładny opis np.
Kod
#

#-----[ OPEN ]------------------------------------------

#

includes/bbcode.php





#

#-----[ FIND ]------------------------------------------

#

    $bbcode_tpl['code_open'] = str_replace('{L_CODE}', $lang['Code'], $bbcode_tpl['code_open']);





#

#-----[ AFTER, ADD ]------------------------------------------

#

    $bbcode_tpl['php_open'] = str_replace('{L_PHP}', $lang['PHPCode'], $bbcode_tpl['php_open']); // php MOD
itd.

nic trodnego uwiez smile.gif.
kubatron
OK to jest tak słuchaj shadow
Wejdz do Profilu swojego na forum i masz tam emblemat -> wybierasz scieżke czyli fotke -> klikasz Wyślij i on ci kopiuje ją do katalogu, jak to zrobić.
I do administratorów
Gdzie można sciągnać mod z tymi znacznikami co są na forum??
php
Xml
Sql
Code
essey
Cytat
OK to jest tak słuchaj shadow
Wejdz do Profilu swojego na forum i masz tam emblemat -> wybierasz scieżke czyli fotke -> klikasz Wyślij i on ci kopiuje ją do katalogu, jak to zrobić.


a po co chcesz to robic skoro to juz jest zrobione?
tresc php masz w tym pliku co mówisz, natomias rozlozenie templatessubSilverprofile_add_body.tpl
kubatron
Shadow dalej się nierozumiemy mi chodzi żebym miał możliwośc tak jak w phpbb kopiowania pliku do katalogu bo to mi jest potrzebne do newsów.I dalej prosze administratorów o ten mod ze znacznikami
php
Xml
Sql
Code rolleyes.gif
essey
juz tak dlugo na forum jestes i jeszcze nie wiesz......
kozysta sie z wyszukiwarki a nie glowe zawracasz aaevil.gif

tu masz wszystko bardzo ladnie i przejzyscie opisane:
http://www.kess.snug.pl/deus.php3?show=1



ps. sorry za OffTopic :wink:
kubatron
shadow po pierwsze na forum tego nie ma po drugie to co mi dałeś to jest do bani, ja chciałbym mieć tak jak to jest na forum z emblematem sad.gif sad.gif sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.