Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Prosty CMS
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Zawleka
Witam.

W zasadzie nie mogłem dopasować mojego tematu do żadnego z działów więc umieszczam tutaj.

Poszukuję maksymalnie prostego systemu CMS, chciałbym aby wyglądał on mniej więcej tak.

Po lewej stronie menu, które mogę ustalić sam, w nim znajdują się odnośniki do poszczególnych plików. Po kliknięciu w taki plik z menu w prawej części pojawia się jego edycja w edytorze WYSIWYG.

Do tego generalnie może być jakiś prosty moduł do dodawania plików, na zasadzie pozycja w menu dodaj pliki, a po prawej pojawia się formularz dodający pliki do wskazanego katalogu.

Chodzi o to, że potrzebuje systemu, który będzie obsługiwała osoba kompletnie zielona, i przy jakimkolwiek troche bardziej rozbudowanym systemie się pogubi. Chodzi tylko o fajną i przejrzystą edycję treści w dodatku tylko wybranych przezemnie podstron smile.gif

Grzebałem trochę w sieci, ale tak prostych rozwiązań ostatnio brak. Jeżeli nic się nie znajdzie ciekawego sam napiszę coś w ten styl, jednak wolałbym skorzystać z szybszego, a może i lepszego rozwiązania smile.gif

Dziękuje z góry za porady smile.gif

PS: Proszę bez postów w stylu, " 5 min pisania w PHP + podepnij TinyMCE " , lub coś podobnego smile.gif Tyle to i ja wiem smile.gif
Cysiaczek
To ja Ci odpiszę tak: naucz się używac wyszukiwarki i czytać regulaminy na forach.

Otwieram i przenoszę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.