Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP][JAVA] chat
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
nmts
Każdy użytkownik na stronie swojego profilu ma link dzięki któremu może wbić na chat danego użytkownika. Przykładowo jestem na stronie użytkownika NMTS, chciałbym kliknąć w link i wejść na czat pt. NMTS i aby automatycznie podstawiło mój nick(ze zmiennej). Nie interesują mnie shoutboxo-podobne skrypty. Mógłbym użyć klienta IRC'a na stronie ale miałoby to chyba pewne minusy zwłaszcza gdyby były to kanały tymczasowe. Jakie mam inne rozwiązania do wyboru? Są jakieś fajne chaty we flashu bądź javie dzięki którym byłoby to możliwe? Dodatkowo wchodząc we własny pokój powinienem mieć pewne prawa.
Mam nadzieje, że zrozumiale opisałem o co chodzi - głównie o to aby każdy użytkownik serwisu mógł mieć swój pokój(chat) i aby automatycznie podstawiało w nich nicki. Co polecacie? worriedsmiley.gif
marcio
Nie ze nabijam posty ale jak wiesz cos chcesz czyli php+sql+ajax+js odpadaja to w sieci jest pelno takich czatow w Javie smile.gif
nmts
Wiem, że jest dużo różnych chatów w Javie, jednak z większością nie zrobię tego co opisałem. wacko.gif Konkretne nazwy poproszę, najlepiej sprawdzone rozwiązania. rolleyes.gif
webdice
Przenoszę na Gotowe rozwiązanie / Szukam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.