Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP + MySQL] Skrypt tabeli rozgrywek ligowych.
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
chochlik
Witam.
Szukam skryptu pozwalającego na tworzenie i edytowanie przez wpisywanie wyników kolejki tabeli rozgrywek ligowych (pilka nożna).

Znalazłem 2 skrypty (raczej małe systemy CMS do tego) mTabela, oraz Tabelkownik
lecz w obu wywala mi błąd sad.gif

CODE
Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_b69e9b93a6606150809b3f6a10cb6861, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /tabela/admin.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /tabela/admin.php:2) in /tabela/admin.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /tabela/admin.php:2) in /tabela/admin.php on line 2

(tutaj jest treść jaka powinna się pojawic)

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_b69e9b93a6606150809b3f6a10cb6861, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0


Ten błąd pojawia się przy próbie uruchomienie mTabeli (instalacja przebiegła bez problemów)

Błąd można podejrzeć na http://www.wartasierakow.pl/tabela/admin.php

Bylbym bardzo wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu tego problemu, bo moja wiedza na temat PHP i MySQl jest narazie w powijkach...
Demio
session_start() musi występować w skrypcie zanim cokolwiek wyślesz do przeglądarki np. przez echo czy print
ActivePlayer
1. najlatwiej to dodaj na samym początku skryptu ob_start();
2. utworz folder tmp w glownym folderze skryptu
scanner
Dublowanie tematów. Uważaj na to co robisz, bo będzie kara.
Zamykam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.