Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bramki smsów
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Hpsi
Witam serdecznie.
Wiem ten temat był już milion krotnie obrabiany.

Jak bramki smsów mają się do wszykich sieci w tej chiwli dostpenych. Bo musze napisac skrypt wyslajacych do tych co mozna darmowe smsy ale tu pojawia sie problem. Chciałem uzyc phpsms , aczkolwiek nie działa on poprawnie. Czy zna kto kolwiek jakiś gotowy dobry system bramek smsów? A jeśli nie to czy można prośić o porady jak do tego zagadnienia w ogole podejść

Z gory dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam
klocu
Potrzeba Ci umiejętności kombinowania, a do tego: cUrl, wyrażenie regularne, spryt i umiejętność analizy zwracanego kodu.
PhpSms jest stary i nieaktualizowany, w międzyczasie się trochę zmieniło.

Gotowy system prócz wspomnianego wyżej chyba nie istnieje.
Widziałem kiedyś klasę wysyłki przez dawne MiastoPlusa. Poszukaj modułów do Kadu rozszerzających możliwości wysyłki.
I na ich podstawie możesz pisać Swój własny skrypt.

W razie wątpliwości pytaj. Sam to przerabiałem i cieszę się z efektów.
Hpsi
Czyli nie kreauje sie to zbyt ciekawie ;/

A co do analizy skryptów kadu juz myslalem o tym aczkolwiek prawie nic nie rozumiem z nich :/

Ale dzieki za chociaz podsunięcie pomysłu może cos mi wyjdzie z tego heh...
tikky
Ja do mojego systemu pomiaru temperatury używam skryptu PHP, który wysyła dane przez Skype.
Problem w tym, że skype musi być włączone na komputerze z którego sie to wysyła.
U mnie to mały serwer temperatury, który działa pod windowsem więc wszystko działa ok.

http://tky.homeftp.net/termometr/
Ziele
http://hotscripts.pl/PHP/Skrypty-i-komponenty/Sms 4YOU winksmiley.jpg
nitro18
Jeżeli chodzi o wszystkie numery w sieci Plus to możesz za pomocą mail(), lub klas XPM4 lub PHPMailer wysłać maila pod numer 48XXXXXXXXX@text.plusgsm.pl, gdzie X to 9 cyfrowy numer abonenta, mail nie może być formatowany HTMLem.
dokch
Albo świeża klasa PhpOrangeSms
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.