Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: linkinpark.pl nowy CMS
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
AcidBurnt
witam!

nie wiem czy dobre forum wybrałem ale chyba tak, bo w sumie dotyczy jako tako "inżynieri" pisnaie programu,.

więc tak jestem webmasterem linkinpark.pl (w sumie to tez zalozycielem i towrca ) no i chcialbym na czasie jakos zmienic system stronki bo mam pomysła tylko w sumie nie wiem jak go mam zrealizowac:

chcialbym w jakis "magiczny" pomysł połączyc działy na stronie, tzn polaczyc je tematycznie, bo w sumie to kazy dzial mozna polaczyc, np 1 piosenka, czy ktoras plyta , jakism artykułem i takie tam, tylko mam problem bo nie wiem jak to laczenie napisac, tzn jak to ugrysc...

chodzi ogulnie mi oto np: ze wchodze sobie do dyskografi na płyte hybryd Theory , i tam w ktoryms miejscu strony, mam pole ZOBACZ TAKZE, i tam linka linków do róznych materiałów ze strony. i tak samo powiedzmy wchodze do czytenlni klikam na jakis artykuł i rowniez mam ZOBACZ TAKZE i tam kilka powiazanych tekstów...

moim problemem jest to ze nie wiem za bardzo w jakis posob ugrysc te łączenia na jakies zasadzie....

mam nadzieje ze to co chcialem wam przekazac jest zrozumiale... smile.gif

ma ktos jakis pomysł na rozwiazanie mojggo problemu?
Bakus
Przechowuj razem z artykułami informację o dziale (np. numer)

Na dole artykułu wyświetlasz jedynie tematy przy których dział jest ten sam...
AcidBurnt
Bakus no tak w sumie fakt tylko ze nie che tego laczyc tylko artykułami, rowniez utworami, plytami, teledyskami koncertami, wszystkim co sie tylko da, i zastanawiam sie jak to zorganizowac biggrin.gif
menic
to tylko sie naprawde wydaje trudne, ale wcale nie jest winksmiley.jpg. Musisz tylko do tego podejść na spokojnie i ujednolilicić wszedzie wszystko. Tzn. aby id zawse odpowiadalo temu samemu id itp.
Cudi
Osobna tabela na kategorie, składająca sie obowiązkowo z pola id (może być jeszcze name, description itd.), potem osobna tabela na zasoby (tutaj możesz wybrać czy dla każdego typu osobna tabela, czy wszystkie w jednej, a typy defniniowane w osobnej tabeli), i każdy zasób musi mieć pole na dopisanie mu id kategorii. Dzięki temu będziesz mógł w łatwy sposób pokatalogować wszystkie zasoby na stronie smile.gif
Bakus
@Cudi: Coś takiego miałem na myśli, ale w uproszczonej i zminiaturyzowanej wersji...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.