Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Serwer nie obsługuje funkcji mail()
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Szunaj85
Chciałem zapytać czy ktoś nie jest w posiadaniu gotowego skryptu lub nie wie gdzie taki można znaleźć. Mianowicie serwer na którym planuje postawić stronę nie obsługuje funkcji mail(), a ja chciałbym umożliwić odwiedzającym wysyłanie poczty ze strony www na konkretny adres. Wiem, że jest taka możliwość. Wystarczy podać nazwę serwera naszej poczty, login i hasło. Ważne jest to aby skrypt nie był zbyt stary i posiadał jakieś zabezpieczenia, np captcha.
oscar17
możesz poczytać o funkcjach imap" title="Zobacz w manualu PHP" target="_manual, tylko nie wiadomo czy je masz włączone na serwerze...
kallosz
moze poszukaj pod haslem PHP smtp mail
Szunaj85
No tak... Jest kilka przykładów, ale żaden nie spełnia przyzwoitego minimum. Np nie wyświetlają ostrzeżeń o pustym polu do treści czy adresu, nie mają zabezpieczeń, itp. Jeśli ktoś wie gdzie taki dobry skrypt się znajduje lub jest w jego posiadaniu proszę o link albo wrzucenie go na forum.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.