Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: KSIĘGA GOŚCI
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
rendlim
Czy jest możliwość wstawienia księgi gości na stronę html. tzn chodzi mi o to żeby została zachowana cała grafika mojej strony html a tylko żeby się dodawały w odpowiednim miejscu wpisy. Darmowe księg gosci mają reklamy i odmienna grafike niestety. Jak to zrobić? Nie mam dostępu do bazy danych:/
qpanas
Oczywiście, że jest taka możliwość. Przecież to tylko kolejna pozycja w menu. A wygląd tej księgi gości po prostu dostosowujesz do wyglądu reszty stron. Co do braku bazy danych, to księga gości musi wtedy być oparta o pliki tekstowe. Musiałbyś poszukać w necie, czy jest coś gotowego, a jeśli nie znajdziesz to albo robisz sam (dobry pomysł na rozpoczęcie nauki php) albo szukasz kogoś, kto to dla ciebie wykona.
EDIT. Tu masz na szybko znalezioną stronę z księgami gości http://www.egrafik.pl/download/skrypty-php,ksiegi-gosci/
Cezar708
jeśli masz możliwość korzystania z PHP pobaw się funkcjami file_get_contents() oraz file_put_contents() w dokumentacji poniżej są przykłady użycia.

Pamiętaj o prawach zapisu do katalogu, na przykład za pomocą komendy chmod,

pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.