Witam.
Jak w temacie. Poszukuję gotowego skryptu, który będzie liczył ile lat, miesięcy i dni minęło od wyznaczonej przeze mnie daty. Znalazłem skrypt pokazujący ten czas w dniach, ale nie potrafię go zamienić na lata, miesiące i dni. Problem pojawił się, gdy zacząłem kombinować jak ustalić rok przestępny i miesiące mające 28, 30 i 31 dni... Przeszukałem wiele witryn w sieci, ale nie mogłem nic takiego odnaleźć. Na wszystkich forach, na których zadawałem to pytanie, otrzymywałem odpowiedź w stylu: "przecież podzielenie dni na lata i miesiące jest banalnie proste, jak będę miał czas to może napiszę taki skrypt...". I na tym się kończyło. sciana.gif Wszyscy pisali mi, że to banalne i nie otrzymywałem żadnej konkretnej pomocy. Może ktoś tutaj potrafi coś takiego napisać...
Całość potrzebuję do stronki, którą robię dla mojej 1,5 rocznej córeczki. Dobrze byłoby, gdyby dodatkowo w momencie kończenia pełnych lat wyświetlało się dodatkowo obok standardowej informacji o wieku coś w stylu STO LAT smile.gif Znalazłem w sieci gotowy banner na portalu: http://lilypie.com/ Niestety generuje on kod banerka w języku angielskim i nie ma dostępu do edycji sadsmiley02.gif
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
--
Pozdrawiam
Łukasz