Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: sonda
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
kagatus
Poszukuje skyptu prostej ankiety/sondy dającej możliwość odpowiadznia na pytanie po przez wybór odpowiedzi z ramki
Z góry dziękuje za pomoc :!: [/xml]
wassago
http://php.resourceindex.com
nobody
Nudne te posty sie staja smile.gif . Jestes nowy ale z wyszukiwarki moglbys sie nauczyc korzystac. Wyszukaj posty ze slowem: sonda, ponad to: www.hotscripts.com, www.webhelp.pl, www.scrypty.com, www.google.com i znajdziesz co potrzeba.
wassago
@nobody w sumie nudne tez sie staja odpowiedzi w takim stylu jakim ty napisales, bez obrazy, ale wiesz, przedszkolak wystarczy mu jeden link i po sprawie. kiedys sam dojdzie ze istnieja google.pl :wink:
nobody
Eh bo co chwila idzie nowy topic gdzie znajde...itd. 5 sekund i znalazlby na forum bo jest tego sporo. Bez sensu jest tez dawanie non stop linkow. Takie posty, na ktore odpowiedz znajduje sie na forum powinny byc blokowane. Nie chcialem pisac: WYSZUKIWARKA wiec przy okazji podalem pare linkow. Dobra sorry za OT. Nie udzielam sie wiecej na takie tematy. :wink: :wink:
A i jeszcze taka moja propozycja: Moze przykleic w dziale skrypty temat: Zajrzyj tutaj zanim zadasz pytanie i zarzucic podstawowe linki, bo takie tematy sie pojawialy, pojawiaja i bede pojawiac... rolleyes.gif
kagatus
Znalezłem już to co chciałem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.