Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: skrypt do statystk dla agen. reklamowej
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
grzegorz_g
Witam! Zamierzam stworzyć coś na wzór agencji reklamowej. Utknąłem jednak na problemie pobierania statystyk stron, które będe chciał mieć w swojej agencji. Dlatego pytam czy znie znacie jakiś gotowych rozwiązań?
mike
Dość szybko utknąłeś. I to na sprawie najbardziej błahej.
Google Analytics questionmark.gif
grzegorz_g
no tak tylko że ja potrzebował bym takie ststystyki (wystarczy ilośc odsłon na dzień) by mógl te wartości w łatwy spsób umieścić na woijej stronie. np generowane w formie xml.


właśnie o takie coś mi chodzi:
http://user.webwweb.pl/

działa dokładnie tak jak bym chciał - gdy rejestrowałem stronę zaznaczyłem checkbox z info :

"dla dodawanej strony załóż automatycznie bezpłatne statystyki stat.pl - dzięki temu Twój wpis w katalogu otrzyma wyróżnienie ramką"

i na email dostałem dane dostępu do statystyk w ww.stat.pl

czy jest mi ktoś w stanie napiać jak to zrobić?
Cysiaczek
Przepraszam, ale nie wytrzymam zaraz.
Cytat
Zamierzam stworzyć coś na wzór agencji reklamowej

Cytat
Utknąłem jednak na problemie pobierania statystyk stron, które będe chciał mieć w swojej agencji


Czy Ciebie samego to nie śmieszy? Tworzysz agencję reklamową, a nie potrafisz takich rzeczy? Względnie nie stać Cię na normalne wynajęcie kogoś lub nawet zatrudnienie?

~mike podał Ci link do google analytics - nic prostszego i szybszego nie ma.

btw. co o robi w tym dziale? Przenoszę na gotowe rozwiązania -> szukam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.