Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt portalu z artykułami
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Ziele
Szukam skryptu a'la www.bazawiedzy.pl bądź www.eioba.pl czarodziej.gif
Gdyby ktoś miał byłbym wdzięczny za opublikowanie tutaj bądź przesłanie mi na e-mail ziele505(małpka)wp.pl
hacek
To (www.bazawiedzy.pl) przypomina blog - zatem Wordpress, jeśli ma udostępniać też możliwość blogowania uzytkowników to Wordpress MU.
Ziele
bazawiedzy wiem, że przypomina blog jednak na pewno nie jest to wordpress. Wiem, ze jest to autorski rozbudowany system cms i szukam czegoś podobnego tylko mniej rozbudowanego
MWL
hacek dobrze mówi, jeśli czegoś szukasz to bierz najlepsze - wordpress, a jeśli chcesz coś specjalnego to zapłać za to żeby ktoś ci to zrobił lub wybierz się na google.pl
Ziele
Nie będę płacił.. Myślałem, że będę miał coś takiego na gotowca tylko parę rzeczy pozmieniam, a tu wychodzi na to, że muszę taki system napisać od zera... ;/ Oj.. A chciałem jakoś szybciej otworzyć taki portal tongue.gif

Gdyby ktoś jednak znalazł taki system proszę o przesłanie na ziele505@wp.pl
hacek
Cytat(Ziele @ 7.07.2008, 13:52:49 ) *
Nie będę płacił.. Myślałem, że będę miał coś takiego na gotowca tylko parę rzeczy pozmieniam, a tu wychodzi na to, że muszę taki system napisać od zera... ;/ Oj.. A chciałem jakoś szybciej otworzyć taki portal tongue.gif

Gdyby ktoś jednak znalazł taki system proszę o przesłanie na ziele505@wp.pl


Co się robi na łapu capu, to często ma trochę dziurek w kodzie, dlatego spokojnie, ale nie powoli, lecz bez pospiechu, bo mój termin goni, świat się nie zawali jak wydasz coś 2 miesiące później, szczególnie jak to twój projekt. Co innego jak zlecenie, to termin jest ważny. smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.