Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukam CMSa
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
indexx
Witam

Poszukuję CMSa z pewnymi opcjami, których nie ma np PHP Fusion czy Joomla i inne które znam, chodzi przede wszystkim o tworzenie nowych podstron jako dodatkowych plików, php lub html, a nie jak w przypadku Fusion wpisów w msql, tak aby można było dowolnie modyfikować np słowa kluczowe na podstronach, dodatkowo tworzenie podkatalogów, w których umieszczał bym podstrony.

Czyli np tworzę podkatalog "kolory", a w nim stronę "czarny.php", i skryp tworzy taki katalog i stronę na serwerze, a ja mogę, później modyfikować plik "czarny.php"

Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłem problem.

Sporo szukałem i niestety nigdzie nie znalazłem dokładnie takiego skryptu CMS.

Pozdrawiam
AxZx
to sam napisz.
slowa kluczowe mozna modyfikowac pewnie dodajac kolejna podstrona w gotowych cmsach.
koderrr
wpisy mysql
mozesz sobie latwo edytowac np za pomoca phpmyadmina
indexx
Gdyby moje umiejętności były, aż takie, to nie szukał bym żadnego CMSa.
Lejto
takiego cms'a chyba nie znajdziesz, jedynie jak ktoś ci napisze...
indexx
Znalazłem taką stronkę, http://www.webmaster.mariox22.net/, zaglądałem do zródła i wydaje mi się, że jest to jakiś cms, ale nie wiem jaki, chodzi mi właśni o coś w tym stylu.
acztery
kup sobie front page i już...
Ociu
Przenoszę do szukam.
indexx
Witam ponownie, czy ktoś mógł by mi pomóc bo chciałbym wiedzieć w jakim cmsie jest wykonana ta stronka: zarabianie.mariox22.net , pisałem do autora ale bez odzewu, a na podstawie źródł strony nie jestem w stanie tego wywnioskować.
henio
Prawdopodobnie nie jest to na podstawie jakiegoś gotowego cms'a jak php-fusion tylko właściciel strony albo sam napisał albo kupił u jakiegoś programisty.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.