Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kody zrodlowe
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
altar
witam,

czy moglby ktos podac mi link do kodu zrodlowego prostej aplikacji takiej jak blog, prosty system cms lub cos podobnego, chodzi o to zeby to byla prosta aplikacja, najlepiej polskiego autora aby komentarze byly po polsku. chcialbym przejrzec takie kody zrodlowe w celach edukacyjnych.

oczywiscie znam wiele stron ze skryptami php, ale nie wiem ktore skrypty sa napisane zgodnie z obowiazujacymi zasadami, poprawnie i tak aby nauczyly mnie dobrych nawykow.

czyli chodzi mi kody napisane profesjonalnie, prostej aplikacji abym mogl sie w tym polapac.

Pozdrawiam, Robert
Lejto
google nie działa?? google -> prosty system cms
A co ty chcesz tam oglądać? Zwykle to same obiektowe kody. Z których chyba nic nie zrozumiesz. Ale jak jesteś ciekawy...
altar
Cytat(Lejto @ 11.07.2008, 19:54:12 ) *
google nie działa?? google -> prosty system cms
A co ty chcesz tam oglądać? Zwykle to same obiektowe kody. Z których chyba nic nie zrozumiesz. Ale jak jesteś ciekawy...


czytaj ze zrozumieniem, znam wiele stron ze skryptami php, ale jako poczatkujacy nie wiem ktore napisane sa profesjonalnie "poprawnie" a ktore to zlepek nie wiadomo czego. i o to wlasnie prosze, o link do profesjonalnie napisanej aplikacji php.
Cysiaczek
Obejrzyj jak się to robi w Symfony, masz tam przykładową aplikację - mini bloga bodajże.

Przenoszę na gotowe rozwiązania -> szukam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.