Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak stworzyć baze na serwerze do phpbb2
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
bednus
Chcę zaintalować php BB2 ale na serwerze nie mam bazy danych jak zrobić żeby była [jestem kompletnie zielony z mysql]. Serwer obsługuje mysql.
Pozdrawiam
Dawid Pytel
Gdy odpalisz plik instalacyjny PHPBB na serwerze bedziesz musial tam podac host, login i hasło do bazy. Informacje te powinienes dostac od admina serwera, jezeli ich nie masz to napisz do niego. On dostarczy Ci wszystkiego czego potrzebujesz smile.gif
BzikOS
Bazy => Skrypty
bednus
BzikOS gdzie mam tego szukać daj mi dokładny link?
kubatron
Jeżeli ktoś cie sponsoruje to daj mu znać żeby ci baze danych dodał jeżeli masz na piwko.pl lub friko.pl to niemasz bazy danych i nic nieporadzimy na lycosie jest baza za freee :wink:
bednus
Mam na prywatym serwerze u kolegi, to jego pierwszy serwer i mówi że ma php i mysql włączone, ala jak mam zrobić baze?
kubatron
On powinnien ci dac dane czyli:
Host(do bazy danych): np. cos.mysql.ok.pl
login do bazy: czyli twoj login
haslo do bazy: haslo
Oscar
Hmm.... LUDZIE :!: Czego Wy od niego wymagacie? napisał wyraźnie:
Cytat
Mam na prywatym serwerze u kolegi, to jego pierwszy serwer i mówi że ma php i mysql włączone, ala jak mam zrobić baze?
A wy chcecie żeby otrzymałdane bazy... przecież on jej po prostu jeszcze nie ma.

Teraz moja odpowiedź: Najprościej, jeżeli twój kolega ma do Ciebie zaufanie to może po prostu niech Ci poda hasło do phpMyAdmin Żebyś mógł sobie sam założyć bazę danych. Jeżeli jednak nie będzie chciał ci dawać haseł to powiedz mu żeby utworzył twoje konto SQL i wtedy będziesz mógł założyć sobię swoją bazę danych (też można przez phpMyAdmin).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.