Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: CMS strona rozrywkowa
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Tygrys22
Poszukuje skryptu, CMS strony rozrywkowej, chodzi mi o same dodawanie np filmikow czy gier żeby odbywało sie na zaszadzaie wprowadzenia kodu juz przetworzonego np na wrzuta.pl nizej pod filmikiem znajduje sie kod (Umieść na stronie HTML:....) a nie abym dodawał link do filmika a skrypt sam by przetwarzał jego, nie zawsze to działa szczegolnie biorąc filmik z zagranicznej strony.

Z góry dziekuje za pomoc



webdice
Przenoszę na Gotowe rozwiązania / Szukam.
Tygrys22
Dzieki wsyztskim za sugestywna pomoc, widze ze trafilem kolejny az na forum na ktorym bez $ sie nic nie da załatwic zabardzo.
Cysiaczek
Co to za obrażanie się? biggrin.gif
Prawie każdy CMS ma teraz opcję dodawania filmików, albo ma chociaż taki plugin. Szukasz rozwiązania dedykowanego? No to sorry, ale jak ktoś napisze, to za free nie odda, zwłaszcza, że towar ostatnio chodliwy. Ty chcesz skrypt, na którym pewnie sobie chcesz przy okazji zarobić i jeszcze się obrażasz, że nikt Ci nie pomaga za free. No facet! Trochę powagi ;]

Pozdrawiam i mimo uwag, życzę powodzenia w poszukiwaniach. Znałem jeden taki skrypt, ale nazwa wyleciała mi z głowy - jak sobie przypomnę, to Ci napiszę.

--EDIT
Kolega mi pomógł sobie przypomnieć: http://phpmotion.com/
Tygrys22
Gdybys nie wiedział istnieja angielskie i nawet polskie strony z darmowymi skryptami lecz jak narazie zapoznałem sie tylko z dwoma. Napisałem tego posta z checia dowiedzenia sie o kolejnych tego typu serwisach. Sadziłem ze ktos z forum zna taka strone i np natkna sie na skrypt rozrywkowy winksmiley.jpg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.