Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jaki skrypt umieszczony jest na stronie Dabs.com
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
arczi86
Witam
Od pewnego dłuższego czasu interesuje mnie jaki skrypt jest umieszczony na dabs.com.
Szukałem szukałem i znaleźć nie znalazłem blinksmiley.gif może ktoś wie jaki to skrypt jest umieszczony bardzo był bym wdzięczny za jakieś informacje i jeszcze ten skrypt jest wykorzystywany na tej stronie saverstore.com
Prosze was bardzo piszcie jesli cos wiecie

Pozdrawia i czekam na odpowiedzi smile.gif
mike
O co dokładnie Ci chodzi? Który skrypt Cie interesuje?
arczi86
o ten na dabs.com jaki oni mają ?
mike
Skrypt menu, skrypt całej strony, skrypt dodawania do ulubionych, ...
Sprecyzuj.
nrm
po co precyzować, nie to forum winksmiley.jpg

ps. rozwalają mnie wszystkie tematy w stylu "jaki to skrypt" [tu wstaw allegro|fotka|goldenline|(.*)] ludzie wychodzą z założenia, że wszystko w sieci leży gotowe i czeka aż ktoś to 2 klikami zainstaluje na serwerze winksmiley.jpg
arczi86
Interesuje mnie cały skrypt jaki jest umieszczony. najlepiej jak by znal jakaś nazwę lub linka do Autora tego skryptu.
Bo chciałbym kupić taki sam skrypt jak oni maja interesuje mnie od dłuższego czasu założenie e-sklepu

Pomóżcie smile.gif
Pozdrawiam tongue.gif
SirZooro
Najlepiej napisz do jednego albo drugiego sklepu z pytaniem że interesuje Cię ten skrypt i szukasz kontaktu do jego autora/sprzedawcy.

A tak przy okazji, skrypt jest napisany w ASP.NET, więc będziesz potrzebował odpowiedni hosting (Windows) pod niego.
Cysiaczek
Przenoszę na Gotowe rozwiązania -> Szukam

Mnie takie tematy też rozwalają biggrin.gif
Skrypt jest pewnie dedykowany, to raz. Dwa - jest w ASP, więc szanse, że ktoś tutaj znałby taki gotowy skrypt są naprawdę niewielkie.
Kocurro
A cena tego to +10tys. pln - chociaż sądzę, że za +100tys. pln by Ci sprzedali go ... i wcale nie żartuję sobie z cenami.

pozdr.
Łukasz
arczi86
To w takim razie co za skrypt proponujecie jakis dobry niemusi miec "ladnego panelu administratora " tylko zeby mial jakies dobre funkcje a i niemowcie mi o jakis oscommerce na oku mam CS-CART tylko teraz chcialbym znalesc jakiegos dobrego grafika ktory zrobil by mi templatke i przystosowal do etgo systemu "CS-CART" jesli macie jakis znajomych czekam na jakies kontakty smile.gif



Pozdrawiam smile.gif
nrm
jak słyszę "templatka" to odsyłam do gimnazjum winksmiley.jpg

http://www.magentocommerce.com/
arczi86
NIe nie nieodpowiada mi takie cos juz testowalem ciezko mi jest jakos ustawic po normalnemu moze cos jeszcze macie w swoich głowach ciekawego a co do templatki to pisze zeby każdy zrozumial oco mi dokladnie chodzi bo jak bym napisal normalnie to by nikt nienapisal smile.gif 

czekam na kolejne propozycje smile.gif
mike
Cytat(arczi86 @ 6.08.2008, 15:06:19 ) *
(...) a co do templatki to pisze zeby każdy zrozumial oco mi dokladnie chodzi bo jak bym napisal normalnie to by nikt nienapisal smile.gif
A mash blogaska? Bo ja chętnie poklikam.
To oczywiście żart. A na przyszłość jak piszesz na forum technologicznym to wyrażaj się zgodnie z nomenklaturą bo narażasz się na śmieszność.
Templatki to sobie możesz pisać na forum interii lub onetu.
Kocurro
{Tutaj był offtopic ale nie będę jednak chamski i nie podam linków do Twoich wypowiedzi bo Ci żyć nie dadzą winksmiley.jpg }

A wracając do tematu to polecam:

http://www.i-sklep.pl/

Pisanych przez bardzo dobrych programistów, świetne wsparcie a do tego bardzo prosty - nie muszę ukrywać, że ma sporo fajnych funkcji. Fakt jest płatny ale przecież chcesz uczciwy sklep prowadzić prawda ? Więc możesz zainwestować w zakup skryptu sklepu smile.gif

Pozdrawiam,
Łukasz
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.