Witam,
Serwis, który tworzę ma dosyć rozbudowany htaccess ( mod_rewrite ) - około 60-70 linijek, jednak tak przygotowany plik działa tylko z jednym językiem tego serwisu, tzn są tam umieszczone słowa które są powiedzmy tylko po angielsku: ^site , ^comments itp itd.
Serwis z założenia ma być wielojęzyczny więc i tych słówek przybędzie: ^strona ^komentarze itp itd,
Zastanawiam się czy lepiej wrzucić wszystko ( reguły każdego języka) do jednego pliku htaccess i zrobić z niego 30-50 kilowy "pliczek", czy ( jeżeli w ogóle się da ) stworzyć oddzielne pliki dla każdego języka, a w pliku .htaccess jakoś się do nich odwoływać ( np po nazwie subdomeny, bo tak będą wybierane języki ) i je includować.
Subdomeny są "tworzone" przez wildcard więc wszystko siedzi fizycznie w jednym katalogu i zależy mi na tym żeby tak zostało.
Z góry dzięku za odpowiedź,
pozdrawiam