Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z FoxServ
Forum PHP.pl > Forum > Serwery WWW
Nanaki_PL
Zainstalowałem sobie FSa 3,0 na kompie, ale:
1. Gdy otwieram stronę którą już oglądałem ale nie odświerzam tylko przejde na nią z odnośnika, to dane na niej są stare i muszę odświerzyć żeby się pokazały aktualne.
2. Parametry w adresie nie działają. Niepomyliłem się przy wpisywaniu zmiennych ponieważ jak zainstalowałęm forum PHPBB to nieda się po nim wogóle chodzić.

Więc mam pytanie. Czy to jest problem konkretnie mojego kompa, czy FSa. Jak by mógł mi ktoś doradzić czy aktualizowac FSa czy zmieniać na jakiś inny pakiet.

www.google.com, SEARCH - używam tongue.gif
sz_majewski
hmmm nie jestem mega w tej dziedzinie lepiej czuje się w: guitar.gif
ale przychodzi mi na myśl jedno słowo Cache przeglądarki smile.gifsmile.gifsmile.gif

A jak nie chce ci sie klikać w guzik "odśwież" w przeglądarce to możńa też uzywać do tego celu klawisza F5 :roll2:

Może obyć się bez reinstalacji FS smile.gif

pozdr.

sz_majewski
Nanaki_PL
sprawdze cache ale f5 tez mnie nie uzadza jak automatyzacja to autmoatyzacja (wyobraz sie ze f5 sobie przeniosłem do 2 pokoju za duza droga zeby wciskac tongue.gif)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.