Cześć, szukamy programisty PHP/Symfony zdalnie

Kto?
Software House Autentika od 2005 roku buduje strony i aplikacje internetowe. Mamy doświadczenie zarówno we wspieraniu znanych marek w sieci, jak i realizacji nowatorskich pomysłów w postaci startupów internetowych.

Wymagania:
* solidne doświadczenie w PHP 5 i 7 w oparciu o framework Symfony,
* solidne doświadczenie w pracy z MySQL i projektowaniu relacyjnych baz danych,
* znajomość dobrych praktyk i optymalizacji wydajności kodu,
* swobodne posługiwanie się ORM (Doctrine),
* umiejetność posługiwania się unit testami,
* doświadczenie w programowaniu w JavaScript, JQuery, ReactJS,
* swoboda w posługiwaniu się systemami wersjonowania kodu GIT i SVN,
* znajomość zagadnień dotyczących infrastruktury i automatyzacji (deployment, budowanie środowisk),
* mile widziane doświadczenie w ElasticSearch,
* pracowitość.

Oferujemy:
* 5000-7000 zł netto b2b / UD - wynagrodzenie zależy od Twoich kompetencji,
* zdalną pracę - wygodnie, w kapciach, sprzed własnego biurka,
* 20 płatnych dni wolnych w roku,
* pracę w doświadczonym zespole wzajemnie wspierających się specjalistów,
* przyjazną atmosferę - dbamy o higienę i kulturę pracy, cenimy dobry balans pomiędzy pracą i życiem prywatnym,
* ciekawe projekty, wyzwania - unikamy nudy, satysfakcja i możliwość zaspokojenia ambicji gwarantowana.

Więcej o naszym manifeście: http://autentika.pl/kariera/

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz portfolio (w postaci próbki kodu) z zaznaczeniem nazwy stanowiska na adres e-mail: praca@autentika.pl
Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Zgoda obejmuje także przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji podejmowanych przez Autentikę w przyszłości.”

Aktualizacja:
Rozważymy również kandydatów bez doświadczenia w programowaniu w JavaScript, JQuery, ReactJS. Nie jest to priorytet.