Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: CMS który NIE WIE LEPIEJ
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Systemy portalowe i CMS'y
akubiczek
Witam, w końcu dopadło i mnie....

szukam CMSa w którym będę miał pełną kontrolę nad kodem HTMLem. To o co mi chodzi jest dosyć dobrze opisane na stronie pluscmsa:

".... w odróżnieniu od innych tego typu aplikacji nie jest zbudowany na podstawie modułów funkcjonalnych, a raczej na podstawie szablonów. Użytkownik naszego systemu nie jest ograniczany do wbudowanych modułów standardowych (np. do zarządzania artykułami). Tworzenie witryny internetowej w +CMS polega na wskazaniu w szablonie treści jakie mają znaleźć się na stronie, a nie modułu jaki ma daną stronę obsługiwać."

ale akurat ten pluscms nie nadaje się do moich potrzeb. Generalnie potrzebuję CMS, który pozwoli mi na edycję zawartości strony (artykułów, newsów), ale niekoniecznie już na edycję struktury. Do tego musi mieć:

- "friendly url"
- edytor WYSIWYG (np. TinyMce).
- komentarze do newsów
- rejestrowanie i logowanie użytkowników
- jakieś proste forum
- możliwość tworzeni galerii zdjęć

Ktoś coś poleci?
satorian
modx, albo odpowiednio skonfigurowany drupal.
KRiZZZ
MODx, pracowalem na kilku i moge stwierdzić, że jest jednym z lepszych....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.