Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Edytowanie plikow PDF w przegladarce.
Forum PHP.pl > Forum > PHP
klaudio
Witam
Pytanie jest takie, mam sobie serwer na tym serwerze jest postawiona stronka, na stronce jest zakladka gdzie za pomoca <iframe> w okienku wyswietla mi sie dokument PDF, niestety moge go tylko obejrzec lub pobrac na dysk i nic wiecej, a chcialbym otworzyc sobie dokument PDF w okienku <iframe> edytowac go, kliknac SAVE i zeby dokument zostal nadpisany (edytowany). Czy ktos wie i zna rozwiazanie lub moze spotkal sie z tym ze da sie edytowac dokument PDF w przegladarce? Bo tez licze sie z odpowiedzia typu ze "jest to nie do wykonania" ale nadzieja umiera ostatnia:)

Pozdrawiam smile.gif
hind
Tworzysz plik HTML, edytujesz go dajmy na to w ckEditorze, a następnie przez jakiś html2pdf zapisujesz gotową stronę.
tehaha
Jest to wykonalne i jest dostępnych kilka takich edytorów, ale ogólnie to dość złożona sprawa, nie jest to coś co napiszesz w kilka dni. Zależy jeszcze czego oczekujesz od takiego edytora. Dorysowanie czegoś do pliku lub dopisanie (np. wypełenie formularza) nie będzie mocno skomplikowaną sprawą, ale jeżeli chcesz edytować tekst w pdfie to już będzie to dość problematyczne. PDF nie jest formatem roboczym.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.