Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Posty na forum według szablonu
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Skrypty forum
Snoopp
Witam,

Czy istnieje taki skrypt dzięki któremu użytkownicy mieliby możliwość dodawania postów na forum o ściśle określonej treści, np. Na stronie głównej jest zapytanie z formularzem: "Czy Ala ma..." + wpisują w pustą rubrykę: "kota" i klikają wyślij, a wtedy post na podstronie forum wygląda "Czy Ala ma kota?"

Dziękuję
Pozdrawiam
fiszol
Zależy jakiego skryptu forum używasz, sam niedawno przerobiłem podobne zagadnienie. Moje forum napędza SMF, jest do niego taki mod: https://sites.google.com/a/balancegames.org/smf/mods/forms . Po chwili zabawy na jednym z boardów tematy dodawane są ze specjalniego przygotowanego formularza. Dane z formularza są później dodatkowo oklejane bbcodem i układne w taki spsób w jaki ja chcę je zobaczyć. Wydaje mi się, że do popularnych skryptów jak np. phpBB, IPB czy vB powinny istnieć podobne hacki. Wyślij mi PW jeśli chcesz zobaczyć jak to działa "na żywo", podrzucę link.

// nie spojrzałem na datę ;-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.