Witam. Czy ktos moze wie co zrobic w przypadku kiedy chcemy przejsc z jednej domeny np. bolek.pl na olek.bolek.pl i przy tym nie stracic sesji. Od kilku dni szukam informacji na ten temat ale nie moge nigdzie nic znalezc. No wiecie chodzi o to aby dane przypisane do konkretnej osoby nie zostale utracone w momencie przejscia na subdomene. Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc!
kurtz
3.07.2003, 13:15:40
Cytat
Witam. Czy ktos moze wie co zrobic w przypadku kiedy chcemy przejsc z jednej domeny np. bolek.pl na olek.bolek.pl i przy tym nie stracic sesji.
w ramach php.ini ustawic odpoweidni
Kod
session.cookie_domain =
(albo zmodyfikwoac wartosc przez ini_set() ) zanim wystartujesz sesje.
pozdrawiam
Do serwera nie mam dostepu wiec modyfikacja php.ini odpada. Wiem ze moze to smieszne ale nie wiem jak mam zmodyfikowac wartosc przez ini_set (). U mnie jest:
<?php
session_start();
session_register ("*");
session_register ("*");
session_register ("*");
session_register ("*");
session_register ("*");
Mozesz mi napisac jak to ma wygladac?
Z gory dzieki za odpowiedz!
KaMeLeOn
3.07.2003, 14:06:34
MANUAL: [manual:4aad19ff47]ini_set[/manual:4aad19ff47]
Zrobilem cos takiego i nie dziala. Pewnie cos jest zle. W mojej poprzedniej wiadomosci jest blad. Sesja ma przejsc na inna domene a nie subdomene.
<?php
session_start();
ini_set("session.cookie_domain", "domena");
session_register ("*");
session_register ("*");
session_register ("*");
session_register ("*");
session_register ("*");
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę
kliknij tutaj.