Witam,

Kilka dni temu zamieściłem tutaj pierwszą ofertę i byłem bardzo zaskoczony profesjonalnie wykonaną pracą. Pozytywnie zachęcony wysokim standardem tego forum, wystawiam kolejne ogłoszenie.

Chodzi o przerobienie istniejącego kodu PHP na plugin do systemu Wordpress (powinien być kompatybilny z wersjami WP od 2.9 w górę, także osoba przyjmująca zlecenie powinna się w te wersje zaopatrzyć).

Nie trzeba dorzucać nowych funkcjonalności (być może tylko jedną, ale to do uzgodnienia) tylko przerobienie istniejących. Wszystkie informacje dostarczam na maila.

Za udokumentowane doświadczenie z WP (np. twoje wcześniejsze pluginy stworzone samodzielnie) na pewno dorzucę jakąś małą premię. Na życzenie transakcje mogę przeprowadzić przez Allegro.

Budżetu może nie mam wysokiego (bo około 100zł) i na dodatek nie wiem ile takie coś może kosztować, dlatego zapraszam Was do składania ofert. Proszę o kontakt email: szymek.nowak @ gmail .com

Pozdrawiam.