Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP][PEAR] nic się nie wyświetla
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
slimy
Na testowym serwerze (DSL + Apache + MySQL i to wszystko odpalane za pomocą Virutal PC) wszystko śmiga. A jak wrzuciłem całą aplikację na serwer kei.pl to jedna strona się nie wyświetla. Jest to strona, na której wczytuję klasę 'Date' (ta z PEAR)

  1. require_once('Date/Date.php');


Oczywiście ścieżka docelowa się zgadza, więc to nie jest problem (nawet jak wpiszę specjalnie złą ściężkę to nawet warning się nie pojawia...). Strona zachowuje się tak jakby zamiast require było die(). Chodzi mi o to, że nic się nie wyświetla, żaden print, który jest po tym require. Jak tą linijkę usunę to skrypt się wczytuje cały. Zamieniałem też na inlcude_once, ale tez nie dziala. Co to moze byc za problem?
nospor
włącz sobie raportowanie i wyswietlanie wszystkich bledow.
uirapuru
zobacz czy short_tags masz wlaczone, moze ich uzywasz, a są ustawione na 0 ?
Mikuri
Nie wiem czy ten temat ktoś jeszcze obserwuje ale ...

Dowiedz się czy kei.pl obsługuje PEAR skoro chcesz z niego korzystać
Bo w opisie widzę PERL PHP CGI itd a PEAR nie bardzo winksmiley.jpg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.