Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP] Nie chce mi pobrać funkcji? Głupieje
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
zaaap
Witam, mam cos takiego:
  1. <?php
  2. (...)
  3. else
  4. {
  5.  tytul('Brak uprawnień');
  6.    rysuj_start;
  7.    echo &#092;"Nie zalogowano!\";
  8.    rysuj_end;
  9.    }
  10. ?>


funkcje:
  1. <?php
  2. function tytul($tytul)
  3. {
  4. ?>
  5.  
  6. }
  7.  
  8. function rysuj_start()
  9. {
  10. ?>
  11.  
  12. }
  13.  
  14. function rysuj_end()
  15. {
  16. ?>
  17.  
  18. }


I co, i nic! Fukcja tworzy prawidlowy title, wyswietla sie komunikat z echo, ale tabeli nie idzie uświadczyc. Funkcje probowalem tez przez echo robic, bez wychodzenia z php, lecz efekt byl taki sam. Ma ktos jakies pomysly bo glupieje?

Aha, nie ma zadnych bledow odnosnie fukcji, ze nie znaleziono czy cos. Wiec powinno je widziec, wiec czemu nie wykonuje?

Juz nie wazne.
rysuj_start(); tongue.gif Szkoda, ze nie ma opcji usuniecia swego posta, jeszcze sie wykrzaczyła przy pelnej edycji..ehh
AxZx
to wyrzuć z głowy myśl, żeby pisać od razu na forum gdy tylko pojawi się jakikolwiek błąd. naucz się samemu rozwiązywać problemy. są do tego odpowiednie narzędzia i podręczniki:)
nevt
zostawiam temat - jest problem - jest rozwiązanie (nieważne, że sam na nie wpadłeś) - może ktoś skorzysta...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.