Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [MSSQL + PHP] Select zwraca zbyt mało wyników
Forum PHP.pl > Forum > Bazy danych
bkoper
Witam,

mam bazę mssql postawioną na zewnętrznym serwerze, w której mam prawa tylko do czytania. Przy prostym select'cie bez ustawionych limitów dostaję zamiast kilkuset lub kilku tysięcy wyników (testowałem na dwóch tabelach jedna >500 rekordów, druga > 1.5k) zwraca mi około 280 wyników (+- 15). Często ostatnie rekordy są błędne, wygląda to troche jak przerwa w transmisji, nie wiem.

Myślałem o zbyt krótkim działaniu skryptu, ale parametr został zwiększony na serwerze z php, więc tę opcję raczej muszę wykluczyć.

Czy ktos ma pomysł dlaczego może się tak dziać? Może jakaś opcja w konfiguracji mssql? Może zapytanie musi mieć jakiś dodatkowy parametr żeby zwrócić większa ilość wyników?




Pozdrawiam

prachwal
pokaż jak odpytujesz to pogadamy
kod PHP i SQL
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.