Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP]update
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
mit2
wiatm mam pytanie mam w kolumnie np. takie coś

1-5-3-7-8-9-10-5

i chciałbym zrobić update tylko np. cyfry 3 szukałem też pod replace ale nie umiałem znaleśc jak to podłączyć wiecie może jak takie coś zrobić
z góry dzięki
sadistic_son
Wiesz co oznaczają te znaki?
Kod
. , ?

Widzę, że nie. To doczytaj w necie i wtedy ponów pytanie, bo w obecnej postaci ciężko jest się połapać o co Ci chodzi a nie chce mi się głowić nad czymś nie związanym z php, mysql czy html.
phpion
REPLACE. Przykład (inny), na którym możesz bazować:
  1. UPDATE ludziki SET imie = REPLACE(imie, 'u', 'ó');


Mała podpowiedź, która nakieruje Cię na rozwiązanie i pomoże wyeliminować pewne błędy, które zapewne by wystąpiły: dane przechowuj jako:
Kod
-1-5-3-7-8-9-10-5-

a nie jak podałeś:
Kod
1-5-3-7-8-9-10-5


Powodzenia! smile.gif
wookieb
Już o to pytałeś!
http://forum.php.pl/index.php?showtopic=182207&hl=

Po raz n-ty nie stosujesz się do wymogu tworzenia poprawnej nazwy tematu + cross. Zamykam i nagradzam moderką.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.