Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [HTML][PHP]elementy php/swf w html i problem z formularzem
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
monacor
Witam serdecznie mam pewien problem, tworzę stronę w htmlu. Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o php.
Stanęły mi na drodze 2 problemy :
1. W nagłówku strony mam animację flash, kiedy w nią klikam przekierowuje mnie

z file:///C:/Users/dub/Desktop/szary/index.html

na

file:///C:/Users/dub/Desktop/szary/www.gekoon.net

wprowadziłem go prostym kodem:

<object width="800" height="200" title="banner">
<param name="movie" value="banner.swf">
<param name="quality" value="High">

<embed src="banner.swf" quality="High"></embed>

dlaczego flash jest aktywny po kliknięciu w niego? chciałbym żeby był poprostu wstawionym obiektem.

2. Cała strona zrobiona jest w htmlu ale potrzebuje zainstalować w menu formularz kontaktowy, tak aby maile przychodziły wprost do mnie wysłane ze strony.
Skąd wziąć taki skrypt i jak go prawidłowo osadzić. Ważne aby był prosty oraz aby miał 300pixeli szerokości.

Serdecznie dziękuje za pomoc i pozdrawiam.


wbm
Hej. Co do punktu 1, to skąd wziąłes ten banner? Bo z tego, co napisałeś, to rozumiem, że banner sam przekierowuje na inną stronę po kliknięciu? Widać jego twórca sie o to zatroszczył :-) W takim razie, aby to zmienić musiałbyś flasha zdekompilować i odpowienio edytować.
Punkt 2 to łatwo znajdziesz w google. Np. http://websta.pl/download/php-formularz-ko...wysylania-maili - tam masz opisane wszystko jak to zainstalować i w css sobie możesz poustawiać wygląd.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.