Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [JavaScript]Pomocy ze składnią funkcji JS
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
fate
Działa:
http://jsfiddle.net/Lu4Wf/
Nie działa:
http://jsfiddle.net/RkbDr/


Hej, Pomóżcie, przepraszam, że nie znam skłądni JS bo ucze sie go metoda prób i błędów, moze mi powiecie i zaoszczedzicie mojego czasu jak poprawic to w linku zeby dzialalo.

Chodzi o to ze napsialem funkce ktora costam liczy i wpisuje dunamicznie wartosc do inputa i wszystko dzialalo jak funkcja była taka: przeliczenie() no i podawałem ID inputów

Jednak zamiast pisac ta sama funkcje 10 razy ze zmienonymi ID trzeba wstwic zmienna wiec zgadywalem ze trzeba zrobic funkje przeliczenie(x,y) pozamienialem odpowiednio elemnty x i y jednak przy wywoalniu funkcji w ten sposob:

  1. onkeyup="przeliczenie(ctl00_bodySite_lNetto8L1A,ctl00_bodySite_lKVat8L1A)"


ani

  1. onkeyup="przeliczenie('ctl00_bodySite_lNetto8L1A','ctl00_bodySite_lKVat8L1A')"


nie działa już - te nazwy to sa wlasnie ID ktore sie zmieniaja

Na pewno to drobnostka składniowa do poprawy.

Pozdarwiam,
b4rt3kk
http://jsfiddle.net/RkbDr/3/
fate
Agrh, czyli jednak sie yebnalem, pośpiech ... zbyt pochopnie lece po pomoc na forum ale byłem przekonany że to moja nieznajomość JS gdyż to chyba 2 funkcja którą klecę samodzielnie - gdyż napisac jak wspominałem nie umiem bo jeszcze za żaden kurs sie nie wziałem jak dotąd arrowheadsmiley.png

Dzięki wielkie b4rt3kk za fatygę
+
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.