Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [php]równoczesne przetwarzanie skryptu
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
drzalek
Mam takie oto pytanie.
Czy w momencie gdy na stronie, na której znajduje się jakiś skrypt php, który coś robi, np. liczy pobierając dane od użytkownika, znajdzie się więcej niż jedna osoba i conajmniej dwie osoby zaczną wprowadzać dane do formularza i w tym samym momencie wyślą formularz, to czy ma to wpływ na działanie skryptu, jesli tak to jaki i jak sobie z tym poradzić. Dodam, że w tym przypadku nie ma powiązania z bazą danych.

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi smile.gif
maryaan
wyobraz sobie ze dla kazdego uzytkownika jest odpalana jedna "kopia" skryptu, tak wiec pierwszy luser liczy swoje dane a drugi liczy swoje i zadnej kolizji tu nie ma
drzalek
Ano właśnie dzięki wielkie smile.gif tak mi się wydawało, że jakoś to mądrze rozwiązane jest, ale wolałem się upewnic, czy aby ja nie muszę czegoś uruchomic, aby uniknąc takiego problemu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.