Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Podstawowy problem z XMLem
Forum PHP.pl > Forum > XML, AJAX > XML
Shadowsword
Witam!

Tutaj mam link do linku xml i chcę, żeby na stronie wyświetlało mi tylko 5 głownych informacji (Nick, Płeć, Tytuł, Poziom, Wygrane w PVP):
http://www.dungeonrunners.com/characters/ShadowswordPL

Jednak jaką metodą bym tego nie robił (SimpleXML, DOM, SAX, jakies autorskie pasery) zawsze wyskakuje mi jakiś błąd. Mam serwer na yoyo.pl (darmowy) z obsługą PHP5. Czy ktoś mógłby mi podrzucić jakiś gotowy skrypt, albo poradnik napisany jak dla debila jak to zrobić? Przerzuciłem ok. 90% wszystkich tematów w tym dziale i w żadnym nie znalazłem odpowiedzi.

Z góry dzięki!
dr_bonzo
Nie ma "jakiegos bledu" - zawsze jest konkretny. Wez go tutaj wklej.
Shadowsword
Błąd polega na tym, że nie chcą czytać pliku z innego serwera (tzn. plik jest udostępnione przez twórców gry na ich serwerze, a SimpleXML itd. nie chcą go czytać. Gdy plik jest na moim serwerze chcą go czytać, jednak wtedy po zdobyciu czegoś w grze nie będę miał aktualizacji!)
marcinlenkowski
A nie możesz tego pobierać automatycznie na swój serwer??
Shadowsword
Bardzo chętnie. Tylko pytanie w jaki sposób?
Mam serwer na yoyo.pl więc cURL odpada.
marcinlenkowski
no racja, a nie możesz sobie założyć własnego??
Shadowsword
Strona przynosi za małe zyski, by zakładać własny serwer sad.gif Dlatego muszę jechać na darmowym.
matisq
A nie możesz zrobic tak:
  1. <?php
  2. $xmlfile = file_get_contents("http://www.dungeonrunners.com/characters/ShadowswordPL");
  3. ?>

A potem albo sobie do pliku to zapisać albo do stringa i parsować czymkolwiek?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.