Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Oferty serwerów hostingowych
Forum PHP.pl > Forum > Serwery WWW
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
c3zi
Ja natomiast ostatnio korzystam z Linuxpl. Dużym plusem jest dostęp do shella. Do mniejszych serwisów w sam raz.
erix
A ja korzystam z Xon.pl; Litespeed i nielimitowana ilość baz, DirectAdmin. Jakość OK. :]
akostarek
0hosting.pl - przydatna wyszukiwarka darmowych hostingow
phpion
Witam,
poszukuję hostingu, który oferowałby bazę PostgreSQL z modułem do wyszukiwania pełno tekstowego (Tsearch2). Czy zna ktoś dobry i sprawdzony (to bardzo istotne) hosting, który miałby w ofercie takową usługę?
Pozdrawiam,
pion
artur_dziocha
Może komuś się przyda:)
http://woork.blogspot.com/2008/12/5-awesom...g-services.html
Archangel12
Kod
www.ugu.pl



150 MB

baza MySQL
domeny

łatwa i szybka rejestracja a poza tym darmowy
thomson89
A myślicie o boo.pl? Kto ma tam hosting niech się wypowie.
TAni dobry, stabliny i bez błędów serwerek poszukiwany biggrin.gif
starol
Dzięki za prowadzenie forum, bardzo pomocne okazały się wątki na tym forum, w szczególności dotyczące Zend framework.

Zapotkałem na jeden dylemat. Jaki wybrać hosting?
Kryteria:
do 100-150zł / rok
PHP +5.2
MySQL +5.0
miejsce 500mb
Wysoki uptime
Nie-krzak
Szybki
Wysoka niezawodność

Trafilem na ponoc niezalezny ranking http://www.webhostingtalk.pl/ranking/
Na gorze jest firma http://www.lh.pl. Poszperałem troche w googlu i widze, ze istnieja pare dobrych latek. Czy ktos z tu zgromadzonych ma u nich hosting i moglby sie wypowiedzieć?

Założyłem wczoraj konto testowe i warunki techniczne są spełnione, ZF chodzi bardzo dobrze.


Proszę o opinie, bo nie chciałbym wtopić ;P
patryczakowy
Cytat(thomson89 @ 11.01.2009, 18:48:05 ) *
A myślicie o boo.pl? Kto ma tam hosting niech się wypowie.
TAni dobry, stabliny i bez błędów serwerek poszukiwany biggrin.gif

boo.pl zdecydowanie odradzam sam mam tam konto i siedzę tylko dlatego że jest z góry opłacone na parę miesięcy jak się dobrze przypatrzy to wcale niejest taki tani za prawie wszystko trzeba dopłacać nawet za zadania crona w ostatnim miesiącu zaliczył trzy awarie na około 6 godzin każda wszystkie w godzinach szczytu helpdesk arogancki i niezbyt pomocny poztym strasznie wolny za niewiele większą cenę można znaleść coś zdecydowanie leprzego osbiście przymierzam się do vela
netvalue
Posiadam osobiście dedyka z OVH.pl seria SP, uptime 100% smile.gif
Piniek
Szukam Płatnego serwera z dostępem przez SSH w rozsądnych cenach. możecie coś polecić ?
ShadowD
Nie wiem jakie są twoje wymagania ale:
http://www.webhost.pl/

Lub może trochę z innej beczki vps (co ciekawe bardzo tani):
http://rootnode.net/pl/Home
Czapla
Szukam darmowego hostingu z bazą MySQL 5, który pozwoliłby mi połączyć się zdalnie z bazą danych poprzez zewnętrzną aplikacje napisaną w JAVIE.
Znajdę taki darmowy hosting?

Znalazłem hosting: http://pytak.no-ip.org/ polecam!
gustafitka
hej.
Poszukuje jakiś serwer darmowy z zainstalowanym postgres. Potrzebuje to aby przedstawić projekt mojemu promotorowi.Chce na serwerze rzeczywistym a nie wirtualnym.
nieraczek
A czy istnieje jakis darmowy hosting dla stron pisanych w symfony, bo to trzeba by bylo zmodyfikowac zdaje sie plik http.conf dla wirtualnych hostów.... ?
gryfit.slupsk
Temat założyłem aby doinformować osoby chcące założyć konto na 000webhoscie.

Założyłem sobie konto na 000webhost, na ich stronie jest napisane, że dostępny jest ImageMagick... tylko, że nie jest... w dodatku możliwe było usunięcie tylko "domeny", a konto pozostało... nie wiem jak reszta usług, podejrzewam, że kuleją, albo ich nie ma... osobiście nie polecam...

Jak ktoś ma jakieś informację dotyczące tego hostingu, to... pewnie napisze dry.gif

PS. Zna ktoś może sprawdzony, darmowy hosting z ImageMagick?
Dariusz2
Ja posiadam już drugi rok serwer w masternet.pl
I polecam smile.gif cena bodajże od 70zł


drugi serwer posiadam w nazwa.pl serwer active

366zł według mnie cena duża i jakieś durne blokady mają smile.gif
Ale za transfer 2000gb rocznie polecam pod jakiś download smile.gif
kajzur
http://uggo.pl

Ponad 50 różnych skryptów instalowanych jednym kliknięciem!
Banalne i szybkie! Załóż strone w pare minut! Zobacz listę.
Nieograniczona ilość podpiętych stron
Darmowa subdomena, domeny .PL już za 1 zł i 22 grosze!
1024 MB na Twoją strone
10 Gigabajtów transferu danych
Nieograniczona ilość kont email, subdomen, kont ftp!
Profesjonalny pane do obsługi - DirectAdmin PL
Szyfrowane połączenia SSL dla poczty!
Własne strony błędów, pełne statystyki odwiedzin
Obsługa .htaccess, rewrite, sqLite, konta Imap
Szybka pomoc przez forum oraz email
Reklamy tylko dla plików .html!
Możliwość uzyskania konta SSH
Codzienne kopie bezpieczeństwa
Obsługa php4 oraz php5, na życzenie php6
Bazy danych MySQL oraz PgSQL
Wsparcie Ruby on Rails , Anty Spam
Automatyczna aktywacja konta

W sumie nowy hosting, więc wogóle się nie muli smile.gif
erix
Cytat
Korzystając z konta premium, posiadasz wiele przywilei jak i korzyści, przede wszystkim są to:

Nieograniczona pojemność dysku oraz transferu danych!
Nieograniczona ilość baz MySQL / PgSQL
Darmowa domena .PL!
Własne adresy DNS
Konto SSH!
Pomoc administratora w rozwiązywaniu problemów
Nieograniczona ilość projektów RoR
Brak jakichkolwiek reklam przez cały okres!
Aby skorzystać z konta premium, należy skontaktować się drogą email uggo@uggo.pl.
Koszt wynosi 30 zł / rok.

Nikt się pod tym nie podpisał, na whois wychodzi, że to może być jakieś konto na home.pl odsprzedawane. Choć może nie do końca, ale jakoś nie przemawia do mnie ich oferta.
Dritter
Wypróbował ktoś jakiś hosting posiadający mysqli, na którym działa FCKeditor i który nie wyświetla reklam zajmujących mi logo (można je zamknąć)?
rugby
Załóżmy, że mam swoją domenę i szukam do niej darmowego hostingu do podpięcia, by postawić bloga lub zwykłą wizytówkę z kilkoma podstronami (nawet 10 MB wystarczy). Hosting musi być pewny, jak najmniej awaryjny, bez reklam i trwać przez lata. Co polecacie?

Znalazłem kilka możliwości:
- Google Apps for your domain - a w nim Google Sites, które możesz podpiąć pod domenę
- Blogger - gotowy blog, serwery Google
- 110MB - czysty hosting, ale bez bazy danych i nie wiem jak z uptime'm
- Google App Engine - serwery Google, ale obsługiwane tylko Python i Java
- Jabber - gotowy blog, nie wiem jakie ograniczenia

Powtarzam: zakładam, że to ma być darmowy hosting.
erix
Cytat
- Jabber - gotowy blog, nie wiem jakie ograniczenia

Chyba Jogger.

Cytat
- Google App Engine - serwery Google, ale obsługiwane tylko Python i Java

Jest jakaś implementacja PHP naklepana w Javie specjalnie dla GAE.

Cytat
Hosting musi być pewny, jak najmniej awaryjny, bez reklam i trwać przez lata.

Darmowy? Powodzenia w szukaniu... Naprawdę szkoda Ci choćby 40zł na rok...?
Wicepsik
Polecam linuxpl.com
40zł / rok
Domena .info gratis na rok guitar.gif
Ardziej
Cytat(Wicepsik @ 27.06.2009, 11:49:06 ) *
Polecam linuxpl.com
40zł / rok
Domena .info gratis na rok guitar.gif

Również Polecam!
Ostatnio podwoili parametry w tej samej cenie, POLECAM
Gutaj
Witam zwykłe konto www już mi nie wystarcza poszukuje jakiegoś ciekawego konta reseller znalazłem jeden 20 gb pojemności reszta nielimitowana directadmin php 5 dostęp do każdego panelu all cacy za 30 zł macie może jakieś inne dobre serwisy questionmark.gif?
Gabrielx
Co sądzicie o netlook.pl? Czy ta firma oferuje dobry hosting?
grush
sprawdzcie to


http://rootnode.net/wiki/index.php/Home


perl,python,ruby,java,php,mysql,postgre,oracle
kris2
Cytat(Wicepsik @ 27.06.2009, 11:49:06 ) *
Polecam linuxpl.com
40zł / rok
Domena .info gratis na rok guitar.gif


a ja polecam zapoznać się z tym wykopem http://www.wykop.pl/ramka/226356/umowa-jak...upujesz-hosting
Grzesiek
Cytat(grush @ 26.08.2009, 12:25:44 ) *
sprawdzcie to
http://rootnode.net/wiki/index.php/Home
perl,python,ruby,java,php,mysql,postgre,oracle


Tak, rootnode jest fajny tylko, niestety nie do zastosowań komercyjnych. Sami na swojej stronie piszą, że
Cytat
Rootnode nie gwarantuje jakości swoich usług oraz nie zapewnia wysokiej dostępności, a także nie oferuje wsparcia dla użytkowników
Turson
Co sądzicie o hostings.pl pod forum?
Czy funkcje serwera hostings1 beda dobre?
Shadowsword
Ja polecam netstrefa.pl. Korzystam już drugi rok, 0 problemów i wysoki transfer.
Turson
Co sądzicie o netarteria.pl ? Prosze o opinie smile.gif
Spodobala mi sie oferta serwera "Standard"
ovi_pl
Cytat(TursoN @ 3.09.2009, 20:33:34 ) *
Co sądzicie o netarteria.pl ? Prosze o opinie smile.gif
Spodobala mi sie oferta serwera "Standard"


Ja korzystam z ich usług. Powiem, że jestem bardzo zadowolony (szybki kontakt z adminem, bez problemu służą pomocą).
Można się dogadać nawet w kwestii znacznego przekroczenia limitu transferu.

Szczerze polecam.
bim2
Hmm, mam 10 serwisów postawionych na 1 koncie na rootnode.net i działa wyśmienicie. Dodatkowo torrent downloader oraz 4 serwery CS :]

Rootnode.net !
Grzesiek
Cytat(l0ud)
Co do cal.pl, to można sobie wyrobić odpowiednią opinię szukając na forach winksmiley.jpg :

http://forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=55023
http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=5229


Ja pozwolę sobie opowiedzieć o swojej przygodzie z firma cal.pl

Kupiłem u nich konto jakieś dwa 2.5 roku temu co ciekawe dopóki płaciłem im 59 zł rocznie wszystko było ok. Dopiero gdy potrzebowałem kupić adres IP (200 zł rocznie) pojawiły się problemy.
1. najpierw (jeszcze przed kupnem IP) skasowali mi bazę danych, naszczęście miałem backup więc nawet do nich nie pisałem tylko od razu go wrzuciłem

2. następnie kupno IP. Gdy ustawili mi nowe IP wszystkie moje domeny (łącznie z subdomeną z dostępem do DA) padły na około 3 dni.

Nie jestem serwerowcem, ale domyślam się, że taka zmiana wiąże się z jakims downtimem ale 3 dni? W każdym bądź razie po pierwszym dniu napisałem do BOKu, w odpowiedzi dostałem ich standardową odpowiedź "wszystkie usługi na pańskim koncie działają poprawnie" i żebym wyczyścił sobie DNS (czy jakoś tak) oczywiście nic to nie pomogło. Myśle sobie no nic nie znam się może tylko ja nie widze domen, sprawdziłem w Google Analytics i strona która normalnie ma 800 UV dziennie przez ostatnie dwa dni ma 0 odwiedzin, więc jednak coś jest nie tak.

No więc znowu piszę do BOKu - dokładnie opisując problem i prosząc o wyjaśnienie - w odpowiedzi dostałem, a jakże, olewające "wszystkie usługi na pańskim koncie działają poprawnie". Później zanim serwer wrócił online wyminiliśmy kilka maili, gdzie - przyznaje - troche mnie poniosło bo wyprowadzili mnie swoją postawą z równowagi, więc nie będe ich przytaczał tongue.gif

3. Około 3 miesięcy po kupnie IP musiałem zapłacić za kolejny rok hostingu, jakież było moje zdziwienie gdy się okazało że oprócz hostingu muszę również zapłacić za IP!

4. W poniedziałek aż do teraz kolejny pad serwisu, nie mogę zrobić kompletnie nic napisałem do BOKu, dostałem standardowe "wszystkie usługi na pańskim koncie działają poprawnie", napisałem jeszcze raz tym razem już nie dostałem odpowiedzi, a serwer jak nie działał tak nie działa ... chociaż czekajcie sprawdze ... nie, nie działa.

Firma cal.pl jest ok tak długo jak nie ma żadnych problemów (i jak długo robisz backup). Ewentualnie jako serwer testowy, chociaż też nie do końca, bo gdy chciałem aktywować CRONA to wmawiali mi że jest aktywny, aż w końcu się okazało, że jednak nie jest aktywny.

Natomiast w przypadku poważnych serwisów radzę korzystać z poważnego hostingu. BOK, zupełnie bezużyteczny, przynajmniej ten mailowy.

Mimo to jestem wdzięczny firmie cal.pl bo pomogli mi podjąć decyzje o przejściu do profesjonalnej firmy, z obsługą klienta z prawdziwego zdarzenia.
bolverk
Witam. Piszę tutaj bo to temat ofert hostingowych. Poszukuję jakiegoś darmowego hostingu z możliwością dodawania nowych użytkowników do bazy MySQL. Pod czas moich poszukiwań znalazłem wiele wspaniałych ofert. Ale żadna nie spełniała tego jedynego wymagania. Może ktoś z użytkowników znalazł coś?
nexis
Cytat(bolverk @ 16.10.2009, 22:06:28 ) *
Poszukuję jakiegoś darmowego hostingu z możliwością dodawania nowych użytkowników do bazy MySQL.

Nie dam sobie ręki uciąć, ale raczej takowego nie znajdziesz. Darmowe konta mają pewne ograniczenia, a nawet na niektórych płatnych nie znajdziesz takiej możliwości.
bolverk
To może ja dam sobie rękę uciąć smile.gif Bo majlepsze co znalazłem w sieci to byethost.com i freei.me. Dla odpowiednio: byet - to 5GB na strony, 50 baz MySQL, 200GB transferu miesięcznego, a dla freei.me - to 7 GB na strony, 100 baz MySQL, 250GB transferu miesięcznego. Tak czy inaczej nie ma tam opcji dodawania nowych użytkowników do bazy MySQL. Darmowy serwer jakiego szukam po prostu nie istnieje smile.gif Ale to i tak dwie najlepsze oferty z darmowym hostingiem jakie znalazłem. I na obu mam konta ma się rozumieć smile.gif
railphoto
Nawiązując do wypowiedzi Grześka, też miałem konto na Cal.pl, dzięki bogu że miałem bo wyniosłem się stamtąd, BOK to totalne dno, jakość oferowanych usług też pozostawia wiele do życzenia, zasada jest taka masz płacić i już!, reszta ich nie obchodzi.
Przestrzegam osoby, nie kupujcie u nich hostingu, poszukajcie sobie innej firmy, ale nie Cal.pl
thomson89
A ja mam pytanie, dot. jaki serwer wybrać.

Interesowałby mnie serwer z dużą niezawodnością (sklep) tak, ~60zł.

Ktoś mi polecił xon.pl.

Warte?

--> EDIT

Zastanawiam się nad cal.pl, ovh.pl. Który lepszy?
kris2020
Nazwa pakietu: Mini Medium Large Extra
Powierzchnia: 300MB 5GB 10GB 15GB
Transfer: 3GB 25GB 50GB 100GB
Ilość domen: 1 5 10 n/o
Ilość subdomen: 1 50 100 n/o
Ilość przekierowań 1 5 10 n/o
Lista mailingowa: 1 5 10 n/o
Automatyczne odpowiedzi e-mail: 1 5 10 n/o
Ilość Baz Danych MySQL: 1 5 10 n/o
Ilość kont FTP: 1 5 10 n/o
CGI, PHP tak tak tak tak
Ochrona antyspamowa: tak tak tak tak
SSL: tak tak tak tak
Cron: tak tak tak tak
Informacja o systemie: tak tak tak tak
Kontrola DNS: tak tak tak tak
Własne strony błędów: tak tak tak tak
Szczegółowe statystyki: tak tak tak tak
Pełna codzienna kopia bezpieczeństwa: tak tak tak tak


Pakiet Mini - ZA DARMO/CAŁY CZAS

Pakiet Standart - 5,90ZŁ/30DNI

Pakiet Large - 9,90ZŁ/30DNI

Pakiet Extra - 25 ZŁ/30DNI

Brak reklam, darmowa subdomena login.hosting-net.pl. Wysoki uptime serwerów. Panel Administracyjny: DirectAdmin.

Hosting-net.pl
thomson89
Trochę grafika odstrasza... źle skonwertowali pliki graficzne i teraz im się to odbija...

A ja kupiłem serwer na prohost.pl, pakiet biznes start.

Jak na razie obsługa mnie zadziwia - gadałem z gostkiem od 18 wczoraj, do 3 w nocy biggrin.gif I cały czas, rzeczowo odpowiadaj na moje często głupie pytania.
bolverk
Już dam sobie rękę uciąć:) istnieje darmowy hosting oferujący nawet utworzenie trzech użytkowników dla baz danych. Oferuje poza tym 20 GB na strone i 300 GB transferu, oraz darmowy cron:)

sqweebs.com

Mam poza tym jeszcze jedno pytanie. Czy istnieje darmowy hosting który zawiera w swojej ofercie bezpłatne wsparcie SSL?
erix
Tu nie chodzi chyba o obsługę SSL, bo darmowe niektóre AFAIK mają, tylko pewnie chodzi Ci o taki, którego certyfikat będzie zaufany.

Odpowiedź: nie ma i nie będzie.
Karen
Tree House
www.treehouse.com.pl

skrócona oferta:

Pakiety:
webSTART - 36zł + vat/rok

miejsce - 1GB
transfer - 100GB
mySQL - 1 baza
ftp - 3
domeny - 1

webMEDIUM - 62zł + vat/rok

miejsce - 2GB
transfer - 200GB
mySQL - 10 baz
ftp - 10
domen - 3

webLARGE - 260zł + vat/rok

miejsce - 10GB
transfer - 100GB
mySQL - 20
ftp - 20
domen - 20

Możliwość skonfigurowania własnego pakietu.

Czy ktoś miał może styczność z tym hostingiem?
Lejto
szukam darmowego hostingu z curl i cronem, zna ktoś jakiś ciekawy?
vokiel
pdg.pl -> ostatnio darmowe konta się trochę mulą
cba.pl -> tam chyba lepiej jak na darmowe konta
hostingforfree.us
pwnd
Witam,
ostatnimi czasy na polskim rynku pojawia się coraz więcej hostingów oferujących brak limitów, chciał bym się was poradzić co o tym sądzicie? który wybrać itd. Jak to na studenta przystało nie jestem przy kasie a tanie hostingi z ograniczeniami to z deka lipa, coś trzeba robić więc czekam na wasze propozycje smile.gif

ps. nie wiem czy ten temat wpasował by się do innego działu więc w razie czego do przeniesienia smile.gif


Pozdrawiam,
pwnd.
nasty
Brak limitów czego?

Transferu danych?
Transfer danych kosztuję, zarówno Ciebie, Twojego ISP, ISP hostingu i całą resztę. Każdy hosting ma ograniczoną liczbę GB transferu, jeżeli daję Ci konto bez limitów to zużywasz transfer z wspólnego przedziału wszystkich kont. Dlatego takie rozwiązania są złe, bo jeżeli trafi się klient tego hostera co używa bardzo dużo transferu to ucierpi na tym reszta klientów. Miej nadzieję, że u tego usługodawcy nie będzie takich klientów - wątpliwe.

Miejsce na dysku
Chwyt marketingowy podobno do tego co Pizza Hut robi. że płacisz x zł i jesz do woli. Gdzie x zł to koszt 2.5 dużych pizzy a normalny (nawet świnia) może zjeść maksymalnie 1.5 dużej pizzy. to jest wkalkulowane. Przeciętnie strony www (bez bazy danych) zajmują maksymalnie ~50 MB.
pwnd
No tak ale jednak umowa zobowiązuje hostingodawcę, jeśli dają całkowicie bez ograniczeń to nie mogę tak o sobie ucierpieć z braku transferu. A miejsce na dysku, hmm planuję zrobić coś z uploadem grafik więc może rosnąć i rosnąć. Znalazłem coś takiego http://securityhost.pl/ w umowie nie widzę haczyków (przyrost na dobę to 17GB) co wy na to?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.