Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Oferty serwerów hostingowych
Forum PHP.pl > Forum > Serwery WWW
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
ixox
Jeśli płacisz to jest twoja. Bardziej jest to wynajęcie domeny.
minolone
Witam.
Polecam dobry, szybki i darmowy serwer z PHP w wersji 5.2, 5.3 i 5.4, Mysql, Cpanel i inne.
Do testów może się komuś przydać.
Link www.hostinger.pl
foxbond
Szukam serwera, narazie na czas nieokreślony, nie wiem jak projekt będzie się rozwijał.

Zależy mi na jak najniższym czasie odpowiedzi klient <-> serwer <-> db (mysql)
czyli łącze 100Mbps+ i nieograniczony transfer

Inne wymagania to:
2GB+
php 5.2, 5.3, 5.4
brak ograniczenia na db MySQL
możliwość zdalnego podłączenia do bazy danych
wszystkie funkcje php (może się obejść bez takich jak exec itp.)
nieograniczona liczba subdomen, kont mysql, kont ftp, kont mailowych


Myślałem właśnie nad tym co kolega wyżej podał (www.hostinger.pl ), jednak jest to nowy serwis i nie znam opinii o nim.
spp
Witam!

Chcialbym klientom ktorzy zamawiaja u mnie strone zaoferowac np. rok hostingu gratis. W tym celu potrzebowałbym jakis porzadny serwer ktory obsłuży pare-parenascie stron. Jaki serwer polecacie ?

Na nazwie przy jednej dzialajacej stronie martwi mnie Czas procesora użyty przez skrypty PHP/CGI limit 6h dziennie a ja przy jednej stronie mam wykorzystanie 2;30h!
slimboot
Od kilku dni testuje darmowy serwer http://www.hostinger.pl/ z PHP mysql i bez reklam(!) myślę że warty uwagi.


Podaję szczegółowe parametry:

- 2GB miejsca na nasze strony

- 100GB transferu na miesiąc

- autoinstalator skryptów – szybko i łatwo zainstalujesz WordPressa, Joomlę, fora, i wiele innych skryptów

- darmowe subdomeny (7 różnych domen do wyboru) lub można podpiąć swoje domeny.

Przyznacie, że oferta ta robi wrażenie, w komercyjnej firmie oferującej płatny hosting za takie konto zapłacilibyśmy nawet kilkaset złotych za rok użytkowania konta hostingowego.

Czytając ich forum, dowiedziałem się, że podstawowy pakiet hostingowy o parametrach powyżej, na zawsze będzie za darmo, – taka promocja firmy jednocześnie oferować będą płatne konta o jeszcze lepszych parametrach i na nich zarabiać – brzmi rozsądnie. Firma jest polskim oddziałem globalnej korporacji która podobne usługi już od dłuższego czasu z powodzeniem oferuje w takich krajach jak: Litwa, Rosja, Ukraina, Rumunia, Włochy, Brazylia, Wielka Brytania, Cypr, Francja. Zapraszam do założenia bezpłatnego konta klikając http://www.hostinger.pl/.
mstraczkowski
@up Śmierdzi na kilometr postem reklamowym wink.gif
alegorn
szukam hostingu który posiada mysql w wer 5.6 i php 5.4
do tego sensowna przestrzeń dyskowa,, przydział pamięci i transferu.

znace coś takiego ?
pozdrawiam,
Jacek Szczepaniak.
chris1
Znamy, hostit.pl/serwery/ smile.gif
hapek1
Witam.
Szukam serwera w usa, ważne aby był w miarę szybki i w dobrej cenie, a przede wszystkim stabilny i bez przerw w działaniu.
A tak poza tym znacie jakieś ciekawe serwery w Dubaju?
com
http://byethost.com/serverstatus wink.gif
Watt
Witam,

Czy mógłbym prosić o wskazanie mi hostingu bez limitu transferu, który mogę zamówić na 3-6 miesięcy (większośc ma rozliczenie roczne). Wiem, że w google jest wiele propozycji, ale wolałbym coś bardziej sprawdzonego - już raz się naciąłem na tani hosting. Na hostingu będą tylko skrypty które pobierają content z innych stron, ludzie nie bea mieli tam wstępu. Fajnie by było znaleźć coś w granicach ~30zł na te pół roku. Pojemność FTP wystarczy mi na poziomie 100mb więc to też nie problem.

Pozdrawiam

bump
Helid
Nie ma prawdziwego hostingu bez limitu transferu. Jak zaczniesz zużywać za mocno transfer to Cię zablokują za zbyt duże obciążenie albo inny argument. Z tanich hostingów mogę ci polecić vipower.pl.

Cytat
Na hostingu będą tylko skrypty które pobierają content z innych stron

Jak zamierzasz pobierać kilka GB miesięcznie to tylko VPS/Dedyk.
adeptofvoltron
Szukam darmowego hostingu,
Wiem...darmowe hostingi z reguły są bee, bo po prostu ktoś dzieli konto z innego hostingu.

Ale jak pisalem potrzebuję hosta, nie na cel komercyjny i mam tylko 3 wymagania:
-Brak reklam na stronie hosta,
-baza danych postgres
-darmowy

Wątpie by UU było więcej niż kilku jednocześnie, a też ruch na jednego UU wielki nie będzie.

Po prostu nie wiem, które darmowe hostingi są w miarę ok
ZaXaZ
Jaki polecacie darmowy hosting, który spełnia te wymagania:
* mysql, pełna obsługa php 5.3+
* brak reklam
* szybki.
czy hostinger nadal jest dobry jak w postach powyżej? (nie testowałem nigdy)
trueblue
netmark.pl
Jeden z lepszych i szybkich help-desków.
ZaXaZ
Cytat(trueblue @ 19.08.2014, 22:25:27 ) *
netmark.pl
Jeden z lepszych i szybkich help-desków.


ciekawa oferta.

Wiesz moze czy przy wlasnym cmsie (gdzie bedzie shoutbox, priv, newsy, male galerie screenshotow itd, w roznych tabelach baz).
czy sie nie wysypie strona jakby korzystalo powiedzmy MAX 50 osob w minute.
I MAX 2-5 by pisaly na shoutboxie + w najgorszy wypadku mozliwe spamboty (nabijajace posty) ale postaram sie zaradzic im.
skromny fundusz mam... (100zł) i chcialbym zeby na rok starczylo tongue.gif
trueblue
Napisz na help-desk, na pewno odpowiedzą czy i który pakiet będzie odpowiedni. Podejrzewam, że najzwyczajniej na te wymagania nada się zwykły MICRO.
czychacz
Poszukuję dobrego hostingu, który pozwalałby na uruchomienie skryptów PHP w wersji 5.4 i bez udziwnień. Dotychczas bawiłem się nazwa.pl i home.pl - pierwszy w miarę ok, ale czasami paranoiczne reguły ustalania haseł wnerwiały, a drugi odpada, bo ich crony nie obsługują php 5.4 (informacja potwierdzona przez ich support). Wymagania to około 20 GB miejsca, nieograniczony transfer (cron'y będą pobierały co jakiś czas dane z innego serwisu, więc to jest warunek nie do ominięcia), przyjazny panel, w którym wszystko jest jasne i nie trzeba szukać rzeczy, które powinny być w oczywistych miejscach, ale nie są. Basa wystarczy MySQL, ale bez ograniczeń w stylu 50 MB. Oczywiście - CRON (obsługujący PHP 5.4), cURL, rozszerzenia typu mbstring, mod_rewrite, możliwość wydzielenia serwisów.

Ktoś ma jakieś propozycje?
Pyton_000
Jakiś tani vps
czychacz
VPS odpada - nie mam zamiaru się bawić w administrację serwerem - zadanie ma być oddelegowane do usługodawcy. Ja potrzebuję samego hostingu z wyżej opisanymi funkcjami.
bankierz
Cytat(Pyton_000 @ 20.09.2014, 19:27:55 ) *
Jakiś tani vps


za 490 zł / rok jest na cal.pl
Pyton_000
sciana.gif brzydal.gif thumbsdownsmileyanim.gif
Forti
Ostatnio szukam hostingu z ssh / git. W zasadzie obecnie do głowy oprócz dedyku przychodzi mi ovh oraz hostinger.
Ktoś coś poleci? Nie musi być polskie.
Pyton_000
A do czego potrzebujesz? Do hostowania projektów GIT czy jeszcze coś?
Forti
Na chwile obecną będą stały 3 strony na symfony, z czego na jedną przewiduje odrobine większy ruch jak 100-150 RU/day. Więc nic wielkiego to nie będzie.

Najważniejsze to oczywiście sprawność oraz git ;] już mnie nudzi aktualizacja plikow poprzez ftp.
Turson
Git nie wyręczy Cię z aktualizacji plików. Po prostu zintegruj IDE z ftp i przy zapisie automatycznie prześle plik na serwer.
Pyton_000
Turson głupoty gadasz wink.gif Wystarczy ustawić hook i przy push do master robic pull na innym repo i tyle wink.gif koniec aktualizacji smile.gif
I do tego jeszcze przy keyword np. [composer] odpalać composer install

A nie jakies tam FTP zakichane smile.gif
athabus
Ja ostatnio jestem zadziwiony vps z ovh - mam go od 3 miesięcy - kosztuje już nie pamiętam ile, ale chyba poniżej 10zł/msc i na prawdę daje rady. Jedyny minus to już 2-3 razy przyłapałem go na 1-2 minutowych padach. Wydajność jednak ma przyzwoitą.

Kupiłem go z myślą o środowisku testowym, bo na produkcyjne zazwyczaj jednak wolę coś zarządzanego, ale wydajność ma całkiem przyzwoitą. Też właśnie trzymam na nim 2-3 repozytoria git + jakiegoś prywatnego bloga i właśnie aplikację nad którą teraz pracuję. Oczywiście tanie vps zazwyczaj nie mają kopi bezpieczeństwa, więc warto sobie gdzieś dodatkowo trzymać swój backup - ja ww. repozytoria trzymam dodatkowo na dropbox. Także jeśli ktoś zna podstawy linuxa to na środowisko testowe i jakieś backupy spokojnie taki vps wystarcza.

BTW zrezygnowałbym z "transfer bez limitu", bo limit transferu jest ZAWSZE - nawet jeśli nie wypowiedzą Ci umowy to większość dostawców i tak przycina łącze po wykorzystaniu określonego transferu. Lepiej oszacować ile potrzebujesz tego transferu, bo jeśli rzeczywiście liczysz na transfer w TB na tanim VPS czy hostingu to to się nie uda.

Co do aktualizacja za pomocą git vs ftp to nawet nie ma czego porównywać ;-) Na swoich vps już nawet nie mam skonfigurowanego FTP zazwyczaj.
Forti
Cytat(Turson @ 10.12.2014, 11:30:04 ) *
Git nie wyręczy Cię z aktualizacji plików. Po prostu zintegruj IDE z ftp i przy zapisie automatycznie prześle plik na serwer.


Tak, oczywiście. To najgłupsze rozwiązanie moim zdaniem ;p Mam kilka branchu a na serwerze chce tylko mieć master. I jak to rozwiązać? Oczywiście ze git mi nie rozwiaze problemu calkowicie. Zapomniałem wspomnieć o konsoli - fajnie było by po prostu zainstalować projekt zdalnie ;] i nie martwić się o cache itp. Duże ułatwienie, prawda?

chyba że są inne metody - ja zielony jestem w sprawie serwerów.
Turson
Cytat(Pyton_000 @ 10.12.2014, 11:48:37 ) *
Turson głupoty gadasz wink.gif Wystarczy ustawić hook i przy push do master robic pull na innym repo i tyle wink.gif koniec aktualizacji smile.gif
I do tego jeszcze przy keyword np. [composer] odpalać composer install

A nie jakies tam FTP zakichane smile.gif

Ano no właśnie, trzeba push i pull. O tym też mówię, że ftp transfer on save jest szybszy. Nie mówię, że to lepsze od rozwiązanie od gita. Tylko chciałem zapobiec myśleniu, że git sam sobie synchronizuje pliki.
Forti
no dobra, utwierdziliście mnie w przekonaniu, że dobrze kombinuje. Teraz tylko rozwiązanie ;] Co polecacie, gdzie macie doświadczenie, gdzie w miare łątwo to skonfigurować z np. bitbucket.

edit:

chyba wezme hostinger. W cenie ~~30zł / miesięcznię dodatkowo mam jakiś ssl i ip - przyda się dla oauth 2.0 ;]
vectra2000
Co sadzicie o nowych zniżkach w OVH - wczoraj newsletter wysyłali, słyszał ktos o tym?
MatKus
Czy ktoś zna może hosting, który oferował by PHP 7, najlepiej na bieżąco aktualizowane wersje beta (nightly to chyba za duże ryzyko).
Do tego oczywiście MySQL?

Niby mogę kupić jakiś najtańszy VPS, ale nie chce mi się bawić w ustawianie go, ręczne aktualizowanie itd.
athabus
Gdzieś na FB mi mignęła reklama Progreso - niby można u nich ustawić kilka wersji dla jednej aplikacji w zależności od portu - czyli np. na 80 ustawiasz sobie php 5.x a na 81 php7 - dzięki temu można sobie spokojnie przetestować czy pojawiają się jakieś chochliki. Ale hostingu u nich już dawno nie mam więc nie wiem jak działa w praktyce.
kaznodzieja
Witam,
Poszukuje hostingu który by spełnił min wymagania:

-min 5 gb pojemności
-obsługa 2-3 domen
-subdomeny
-5 kont pocztowych
-2-3 bazy MySQL
-2-3 konta FTP
-cron
-podłączenie do bazy MySQL bez podawania w panelu administracyjnym adresu urządzenia które chce się do niej podłączyć
-cena jak najniższa smile.gif - powiedzmy około 80 zł brutto / rok
KsaR
Poszukuję hostingu pod RESTful, głównie zależy mi na dostępności dlatego nie mógłbym dać na moim serwerze.

Żądań do serwera będzie od 144 do 2160 dziennie czyli w sumie mało (około 1-15 co 10 minut).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.