Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Oferty serwerów hostingowych
Forum PHP.pl > Forum > Serwery WWW
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Daiquiri
Nie wierz w cuda.
Cytat
10. Zabronione jest tworzenie na serwerach SecurityHost serwisów typu download/upload oraz mirrorów stron, zabronione jest również archiwizowanie na serwery SecurityHost innych serwerów lub stron internetowych.


Cytat
Wszelkie wykorzystanie zasobów systemowych SecurityHost , które powoduje przerwanie normalnego działania systemu (np. niewymierne duże wykorzystanie mocy procesora) jest rozpatrywane jako nadużycie zasobów. Zależnie od tego czy było to działanie celowe czy niezamierzone od jego stopnia Abonent otrzyma ostrzeżenie email. Programy powodujące obciążenie zostaną wyłączone lub konto Abonenta zostanie zablokowane.

Myślę, że zapisy tego typu skutecznie zablokują zwiększony ruch na stronie. To są bardzo "otwarte" stwierdzenia i można je (jak mniemam) różnie interpretować. A co zrobisz jak rozwiążą z Tobą umowę? Będziesz się z nimi sądził?
livinghatret
Cytat(pwnd @ 5.12.2009, 23:35:53 ) *
No tak ale jednak umowa zobowiązuje hostingodawcę, jeśli dają całkowicie bez ograniczeń to nie mogę tak o sobie ucierpieć z braku transferu.


I jak się okaże, że zjadasz za dużo transferu lub za dużo miejsca, to dostaniesz wypowiedzenie umowy z tzw. "innych przyczyn".

Znajomy tak miał - jak mu sklep zaczął przynosic spore obroty i zaczął zjadac sporo transferu to dostał propozycję "nie do odrzucenia". I teraz płaci 300zł miesięcznie zamiast rocznie.
athabus
Hosting bez limitów nie istnieje tak jak pisał nasty. W przypadku ofert bez limitu opcje są dwie:
- ściema marketingowa, z założeniem że jak ktoś to wykorzysta to go wywalą
- admin idiota/dziecko neo/hosting z allegro - łącze ma swoje limity, jeśli wszyscy będą z niego korzystać na maksa to się zapcha i będzie działać bardzo wolno albo wcale.
Obie opcje sprowadzają się do tego, że hosting bez limitów na długi termin nie istnieje.

Powiem Ci nawet więcej. Wielu hostingowców uprawia tak zwany 'overselling', czyli sprzedawania więcej niż można z nadzieją, że część klientów nie wykorzysta wszystkiego co zakupiło. Jeśli wielu klientów na danej maszynie zaczyna wykorzystywać zbyt bardzo swoje konta, to po prostu zostają wyproszeni na podstawie jakiegoś tam paragrafu.

Warto również zaznaczyć, że wielkość transferu/dysku to nie jedyne ograniczenia jakie stawiają hostingi. Inne równie ważne, albo i ważniejsze, a o których się nie mówi to:
- ilość zapytań do bazy na dzień/godzinę
- ilość jednoczesnych połączeń do bazy
- procent obciążenia procesora

Większość umów hostingowych wypowiadana jest właśnie ze względu na zbytnie obciążenie procesora/bazy danych poprzez źle zoptymalizowane skrypty. Z reguły przyjmuje się limit obciążenia w hostingu współdzielonym na poziomie 2-5% maszyny referencyjnej, a to nie jest zbyt wiele.
Nawet się nie łudź, że ktoś pozwoli ci na hostingu współdzielonym utrzymywać mocno odwiedzaną stronę - nawet jeśli nie będzie zużywała dużo transferu/miejsca na dysku. Prędzej czy później zaproponują ci VPS'a lub dedyka albo rozwiązanie umowy.

Jeśli Twoim priorytetem jest koszt to szukaj hostingów za granicą w takiej kolejności:
- niska cena za wysokie parametry ze znośnymi pingami - Niemcy/Holandia/UK i inne kraje Zachodnie
- bardzo niska cena za jeszcze wyższe parametry ale z beznadziejnymi pingami (ponad 200ms) - USA

W Polsce hostingi są bardzo drogie (nie ze swojej winy).
pwnd
athabus - mógł byś coś polecić z tych zagranicznych? tylko anglojęzycznego, żebym wiedział o co chodzi smile.gif

pozdr.
nasty
Ja w większość używam GoDaddy.com
pwnd
Do najtańszych to on nie należy ;] w tej najtańszej opcji te 300GB transferu to miesięcznie czy rocznie?

Może ktoś zapoda więcej propozycji smile.gif?

Pozdrawiam.
bolverk
Cytat(Lejto @ 4.12.2009, 23:03:04 ) *
szukam darmowego hostingu z curl i cronem, zna ktoś jakiś ciekawy?

Polecam Sqweebs.com. 20 GB na strony, co miesiąc 300 GB transferu, CRON oraz możliwość tworzenia 3 własnych użytkowników MySQL.
n33thl
Ja sądzę że LinuxPL ma bardzo dobrą ofertę :-) Jestem od dawna ich klientem, parametry ich usług są dla mnie bardzo dużym plusem, szczególnie dostęp do SSH. Oprócz tego oczywiście bardzo dobry kontakt z adminami. Teraz jest już 2x więcej pojemności i transferu za tą samą cenę :-)
thek
Z polskich całkiem sensowny może być -> ProHost. Odradzam home.pl bo pogrywają w klocki z klientami. Niedawno miałem z nimi problemy, bo na niezbyt dużym serwisie, któremu kończył się termin abonamentu zaczęły mi "z powietrza" pojawiać się 503 nieraz co pół godziny na kilka minut i niedługo potem oczywiście przyszła oferta o "możliwości wykupienia dedyka" dla tej domeny. Dodam, że skryptów przez ten czas nawet nie ruszałem, a co śmieszniejsze to ruch klientów nie wzrósł tylko spadał, bo okres przedświąteczny to "martwy sezon". Znacznie bardziej zaś "masywny" serwis jest na Prohoście od kilku miesięcy postawiony bez zająknięcia i wykorzystuje w porywach może 1/2 dostępnych punktów cpu, zaś jakby co taryfikator maja przejrzysty. Na home zaś dokopać się do cennika w miarę sensownego to jak droga przez dżunglę.
KCG
Mógłby ktoś jeszcze się wypowiedzieć na temat www.prohost.pl ? Jest w porządku? Lub może inne propozycje w dobrej cenie?
fafat4
prohost jest ok.polecilbym www.hekko.pl wspanialy stosunek ceny do jakosci
fraksipon
A server php i mysql pod katalog stron ale z mozliwoscia przekierowania na niego domeny pl istnieje?
Proszę o podpowiedź.
gigzorr
mógłby ktoś polecić tani hosting z domeną .pl , przeznaczony do strony z opisami gg.hm 1opis zajmuje z 1kb?
płatność-przelew/poczta/sms
tani- mam na myśli z 10zł miesięcznie , czyli rocznie z 70-100zł.
pytam bo nigdy nie byłem w tym obeznany.

dzięki i pozdrawiam smile.gif
Wicepsik
Cytat(gigzorr @ 9.03.2010, 20:24:52 ) *
mógłby ktoś polecić tani hosting z domeną .pl , przeznaczony do strony z opisami gg.hm 1opis zajmuje z 1kb?
płatność-przelew/poczta/sms
tani- mam na myśli z 10zł miesięcznie , czyli rocznie z 70-100zł.
pytam bo nigdy nie byłem w tym obeznany.

dzięki i pozdrawiam smile.gif

http://www.proserwer.pl/?d=serwery-www
gigzorr
Cytat(Wicepsik @ 9.03.2010, 20:38:44 ) *



dobrze doczytałem , że konto 100mb transfer-24gb 1baza 3zł smsem miesięcznie? i domena pl 20zł przelewem na rok?
erix
Poniżej 100zł na rok nie ma co sobie głowy zawracać.

Cytat
i domena pl 20zł przelewem na rok?

Tak, potem pewnie 200zł, bo się promocja skończy.
krzysztof_kf
Cytat(Wicepsik @ 9.03.2010, 20:38:44 ) *


5 godzin awarii na 24 godziny 7 dni w tygodniu wspaniale
furman12
Witam,
Szukam darmowego lub płatnego jednorazowo hostingu z cominutowym cronem.
Podpowiedzcie coś ciekawego.
thek
Płatnego jednorazowo? biggrin.gif A co? Raz chcesz zapłacić i korzystać przez 10-15 lat albo aż ci się znudzi? winksmiley.jpg Jeszcze z wymaganiami wyskakując. Takie serwery o jakich wspominasz do darmowych lub taniutkich nie należą.
tryhp3
poszukuje darmowego serwera PostgreSQL > 8, jest taki?
wyszukałem tylko http://www.heliohost.org/home/ ale czekam już 3 dni na aktywację konta...
bolverk
Oto lista. Może na niej znajdziesz coś co ci się przyda.
Lejto
szukam serwera który ma w pełni aktywne mod_fcgid
Wykrywacz
Możecie polecić mi jakiś hosting (nie koniecznie polski ;P ).

Który będzie miał php'a z mysql oraz asp+mssql w jednym, do tego ofertę startowo niezbyt drogą tak powiedźmy 300-500 zł, ale z możliwością przesiadki na dedyka w ramach hostingodawcy.
Lejto
szukam dobrego serwera pod stronę z filmami, mam sporą bazę około 14 tyś rekordów. Chcę się przygotować na duży ruch, koniecznie potrzebuje sprawnego cURL.
nie koniecznie polski hosting

zainteresowałem się ofertą http://o12.pl/
ma ktoś tam konto?
ixpack
MochaHost - niestety ma 1 wadę... Jest amerykański winksmiley.jpg.
A plusy? "Bez ograniczeń", 50 baz danych (najtańszy web hosting) - za 1,29 dolara/miesiąc.
Van Pytel
Znacie dobre i tanie serwery dedykowane? (nie chce zadnych hostingow itp.) Sam chce nim administrowac, instalowac - ogolnie wszystko moge robic biggrin.gif
Nh2003
http://kimsufi.pl/
vermis
Cytat(gigzorr @ 9.03.2010, 23:24:52 ) *
tani- mam na myśli z 10zł miesięcznie , czyli rocznie z 70-100zł.


Czyli co twój rok ma od 7-10 miesięcy winksmiley.jpg
Van Pytel
Myslalem o KM OVH ale to jeszcze drogo sad.gif Cos tanszego by mi sie przydalo. Glownie potrzebuje do "edukacji"
erix
No to tańszego, to zostają tylko VPS-y/RPS-y.

Dedyków tańszych raczej nie ma.
starach
Cytat
Wszelkie pytania o adresy serwerów z darmowymi kontami będą odtąd bezpowrotnie kasowane.
To dobrze bo ja szukam płatnego. ;p

Poszukuję hostingu z domeną .com do 40 złotych na miesiąc. Pojemność hmm maks 500 MB, transfer 2 - 3 GB i to właściwie tyle.
Quantum
Ja od siebie do hostowania małych lub średnich stron mogę polecić vipserv.org, działają na rynku od 2000r., zmodyfikowany cPanel, pingi w granicach ~50ms, świetny stosunek cena:jakość. Obsługują railsy/django/php 5.2.x, 5.3.x - 6 - w pełni konfigurowalne. Możliwość instalacji własnych gemów. Dodatkowym atutem jest dostęp do shella. Bardzo dobry kontakt z adminem. Jeżeli chodzi o płatności mamy opcję przedłużenia o wpisaną przez nas ilość dni/mies. Po rejestracji mamy 7 dniowy okres próbny, także sami możemy go wypróbować bez żadnych formalności czy konsekwencji finansowych.
darko
Czy ktoś miał do czynienia lub zechce się podzielić przemyśleniami na temat usługi serwerów dedykowanych simpleserver.pl ? Zastanawiam się nad wyborem ich usług, ale imo są podejrzanie tani.
IceManSpy
Zaciekawiła mnie ta oferta, tzn redhosti.pl . Jak tam z uptime? I jak z mod_rewrite oraz .htacces w ofercie blue? I czy można podpiąć swoja domenę?

I ogólnie pytanie, jaki polecacie hosting do 50-60 zł który ma podobne parametry jak ten z redhosti w pakiecie blue z limitem? Aktualnie mam w webd, ale nie wiem czy coś nie będzie lepszego (teraz nie narzekam, aczkolwiek są różne opinie na temat tego hostingu).
mkdes
Cytat(Tom:-) @ 4.10.2007, 14:52:26 ) *
Tylko Home.pl


home.pl jest kiepskim hostingiem dla osób wykorzystujących więcej niż tylko miejsce na dysku
na home.pl można wykorzystywać php.ini - ale UWAGA - nie działa max_execution_time
set_time_limit to zawsze 30 sekund dla serwerów współdzielonych
Wykrywacz
Co możecie mi powiedzieć o hostingu w
http://www.webio.pl/
http://www.webserwer.pl/

Pytam pod kątem ew. doświadczeń, bądź opinii (interesuje mnie platforma M$).
Slash0r
Witam,
Podobnie jak Van Pytel potrzebuje hostingu "do edukacji". Myślałem o boo.pl (najtańszy plan), ale podobno jest tam spore opóźnienie przy wgrywaniu plików (trzeba czekać nawet 5 minut, aby zmieniła się zawartość strony w przeglądarce). Czy jest to możliwe? Jeśli tak, to jakie hostingi w stylu boo.pl polecanie, chodzi o płatność SMS. Nie potrzebuję wiele - 200-300MB pojemności i 1-3GB transferu na miesiąc.

Pozdrawiam
zzeus
Jakie macie doświadczenie z hostingiem na linuxpl.com ? Konkretnie zastanawiam się nad opcją: Konto-W10GB
melkorm
Cytat
akie macie doświadczenie z hostingiem na linuxpl.com ? Konkretnie zastanawiam się nad opcją: Konto-W10GB


Posiadam tam konto od ponad pół-roku, ogólnie to żadnych problemów i jest tak jak mówią - ogólnie fajnie bo ma się dla siebie wirtualną maszynę i można doinstalowywać rzeczy itp - oczywiście bez przesady i za pewne rzeczy trzeba dopłacić - np. svn.
kubik81
Cytat(melkorm @ 17.01.2011, 09:29:56 ) *
Posiadam tam konto od ponad pół-roku, ogólnie to żadnych problemów i jest tak jak mówią - ogólnie fajnie bo ma się dla siebie wirtualną maszynę i można doinstalowywać rzeczy itp - oczywiście bez przesady i za pewne rzeczy trzeba dopłacić - np. svn.

Polecam. Mam u nich hosting 1.5 roku, są bardzo pomocni.
erix
No tak, tylko dlaczego opinie wystawia świeżo założone konto? Kryptopromocja?

Linuxpl kiedyś podpadło, przeszło to po cichu, ale ostatnio było za wiele cyrków, żeby to przeszło bez echa - blokowanie kont bez wcześniejszego poinformowania (http://kubofonista.net/o-tym-jak-linuxpl-com-mnie-zalatwil) i ostatni bug z resetowaniem hasła dowolnego użytkownika.

To, w jaki sposób traktują klienta - woła o pomstę do nieba. Co z tego, że jest support i niby ktoś na gg cały czas siedzi... Poczytajcie zalinkowany wpis.

ServerAdmin jak kiedyś patrzył chyba bardziej na overselling, tak do tej pory się to trzyma. Tylko korzystając z innego brandingu.
kubik81
Cytat(kubik81 @ 19.01.2011, 09:31:15 ) *
Polecam. Mam u nich hosting 1.5 roku, są bardzo pomocni.

Co Ty się Moderatorku spinasz? Może opinię mam wystawić po tysiącu postów co? Odezwał się kozaczyna. Co się do mnie przypiąłeś? Poprzednie posty też były o nich i co? Do nowego się rzucasz? Masz może problem, bo są też z Rzeszowa jak Ty?
kulczycki
Cytat
Co Ty się Moderatorku spinasz? Może opinię mam wystawić po tysiącu postów co? Odezwał się kozaczyna. Co się do mnie przypiąłeś? Poprzednie posty też były o nich i co? Do nowego się rzucasz? Masz może problem, bo są też z Rzeszowa jak Ty?

Po poziomie wypowiedzi można wnioskować rzetelność wcześniejszych postów.


Co do OVH - miałem kilka serwerów dedykowanych. Wszystko jest ok - pingu około 45-60ms. Problemem były (nie wiem czy są nadal) częste awarie łącz warszawa<>amsterdam. Ale biorąc pod uwagę cenę - mają najtańsze serwery na rynku.

Aktualnie korzystam z serwerowni w niemczech (serverloft.eu) i jestem jak najbardziej zadowolony. I transfer jest duży, sprzęt najlepszej jakości. Może jest mały problem z pomocom techniczną - ale od tego są KVM - więc dostęp już do bios-a (praktycznie można zrobić wszystko). Pingi z PL czasami nawet ludzie mieli po 20ms. Podchodzą bardzo profesjonalnie do zadań w data center - i np. konwersacja dróg zasilających jest ogłaszana z tygodniowym wyprzedzeniem na każdym e-mailu klienta. Informowanie o podstawowych czynnościach itp. Jak najbardziej.

Inaczej mówiąc - masz kasę - serverloft.eu. Nie masz kasy a chcesz też dobry serwer dedykowany - kimsufi/ovh.

Co do polskiej sceny serwerów dedykowanych - nie chce nikogo obrażać ale to śmiech na sali. Sprzęt/transfer a cena.
wookieb
Cytat(kubik81 @ 27.01.2011, 14:15:30 ) *
Co Ty się Moderatorku spinasz? Może opinię mam wystawić po tysiącu postów co? Odezwał się kozaczyna. Co się do mnie przypiąłeś? Poprzednie posty też były o nich i co? Do nowego się rzucasz? Masz może problem, bo są też z Rzeszowa jak Ty?

Może dlatego, że jesteś hipokrytą?
kubik81
Cytat(wookieb @ 27.01.2011, 20:37:26 ) *
Może dlatego, że jesteś hipokrytą?

Powiem tak. Wyraziłem swoje zdanie na temat hostingu. Jestem tu nowy, a erix na mnie nabija posta. Mogłeś się powstrzymać i nie pisać pierwszego zdania i tym mnie wkurzyłeś. Czy ja założyłem konto aby spamować? Raczej... a na pewno nie.
thek
Raz: A nie łaska było sprawdzić, czy to o czym pisze rozmija się z prawdą czy też nie? Też napisał swoje zdanie, inne niż tylko "mam u nich konto i jest ok". Ja bym powiedział, że to co podał jest wielokrotnie bardziej wartościowe. Informuje bowiem o rzeczach, których zwykły użytkownik nie wie zazwyczaj, bo patrzy tylko z pozycji "ja/mi/mnie".
Dwa: Pojawia się w temacie osoba bez postów dotychczas (ten był Twoim pierwszym), która od razu poleca określony hosting. Takie coś jest często tzw "marketingiem szemranym", a tego nikt nie lubi. Miałbyś choćby kilkanaście, kilkadziesiąt to zupełnie inaczej by to wyglądało. A tak post walnąłeś 2 dni od momentu zapytania o owy hosting (założone dokładnie w dniu tego zapytania) i powiedz czy sam byś siebie nie podejrzewał o dziwny zbieg okoliczności. Stąd stwierdzenie "kryptopromocja?" ze strony erixa było jak najbardziej uzasadnione. Szczerze mówiąc pomyślałem identycznie jak on i zastanawiałem nad wywaleniem posta Twojego, ale pojawiły się odpowiedzi i nie chciałem rozwalać sensu kolejnych, bo musiałbym usunąć je także.
Trzy: nie ma sensu by nabijał posty smile.gif I tak nikt nie jest w stanie mu zagrozić ich ilością przez chyba najbliższy rok lub dwa winksmiley.jpg
Cztery: jak dodał kulczycki, po poziomie wypowiedzi, która nie była atakiem w Twoja osobę, a jedynie opinią, że możesz (nie stwierdził, że jest tak jednoznacznie bo zwyczajnie nie ma takiej możliwości) być osobą podstawioną w celu kryptoreklamy, zachowałeś się, bez owijania w bawełnę, jak przedszkolak/szczeniak/gówniarz (niepotrzebne skreślić lub dodać nowe określenia) wyskakując od razu do niego z tekstami, za które pewnie na mniej liberalnym forum byś dostał minimum ostrzeżenia za podskakiwanie do moderatora. A znając erixa albo to olał by się nie irytować niepotrzebnie albo najwyżej Ci napisał PW, że takie zachowanie nie jest mile widziane.
Pięć: Minął tydzień od założenia Twojego konta. Poza 3 postami w tym wątku jest tylko jeden post o polecaniu konkretnego skryptu. Nadal podtrzymujesz moją opinie o Tobie jako koncie, które na forum nie robi nic poza polecaniem określonych rozwiązań. I jakoś nie mam przekonania, że to się zmieni.
banton79
Korzysta z Was ktoś z hostingu 2hi i mógłby się na ich temat wypowiedzieć?
erix
A nie lepiej na Webhostingtalku to sprawdzić...?
qchar
Witam, czy mógłby mi ktoś polecić pewny i szybki hosting z dobra obsługą(nawet kosztem wyższej ceny), gdzie będę miał PHP 5.3? Dodatkowym autem były by duże limity transferu lub ich brak, i baza postgre sql.
IceManSpy
Witam

Czy linuxpl jest dobrym hostingiem? Zależ mi na 3 domenach podpiętych i przynajmniej 2 bazach danych. Więc jest nie linuxpl, to może coś innego? Max kwota na rok to 60-70 zł.
Aktualnie mam hosting na webd.pl , ale strasznie wolno chodzą im bazy danych (i prawie w ogóle nie da się do nich podłączyć przez zewnętrzny program), przez co spowalnia całą aplikację, co bardzo denerwuje, jak trzeba czekać prawie 10 sekund na odpalenie świeżego WordPressa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.